איך לבחור עיצוב שולחנות לחתונה

אמנם על פי הסטטיסטיקות העדכניות חתונה היא כבר מזמן לא "אירוע של פעם בחיים", ואמנם נדמה כי הקונספט לפיו חתונות חייבות להיות אירועים גרנדיוזיים מופקים עד כלות ומושקעים יתר על המידה מתחיל למשוך אליו ביקורת נוקבת ולעורר הרהורים אודות מה חשוב באמת כמו גם געגועים לחתונות צנועות יותר שבהן כיכבה האהבה ולא ההפקה – ובכל זאת כל חתן וכל כלה רוצים שהיום המיוחד יהיה בלתי נשכח ושכל פרט ופרט בו יהיו בדיוק כפי שהם תמיד חלמו עליו. במיוחד מוקדשת תשומת לב לאופן בו ייראה האולם או הגן שם מתרחשת החתונה, ואחד המרכיבים העיצוביים הבולטים, וגם הלא יקרים, הוא השולחנות, כך שאך טבעי הוא שעיצוב שולחנות לחתונה הוא נושא שמעסיק רבות את הזוג המתהווה ואת מי שמסייע להם לארגן את האירוע.

עיצוב שולחן – האפשרויות הנפוצות

באופן טבעי כשמדברים על עיצוב שולחנות לחתונה, וליתר דיוק על המונח "מרכזי שולחן", ישנן כמה אפשרויות בולטות ונפוצות במיוחד: פרחים, נרות, צנצנות, חלוקי נחל, נרות, עיטורי בד וכו'. למעשה, בלא מעט מקרים אולם האירועים או גן האירועים כבר יציע לכם 3-4 אופציות לבחירתכם, כחלק מהלוק הכולל של המקום, כך שכלל לא תצטרכו להתעסק עם הנושא (פרט להתלבטות בין האופציות, שגם היא כמובן עלולה להימשך זמן רב…)
מצד שני, המראה של מרכזי השולחן הוא אלמנט שיכול – בהשקעת זמן לא גבוהה מדי וגם בעלות כספית סבירה – לשדרג משמעותית את החתונה ולהעניק למקום מראה מהפנט וייחודי, כך שלא מעט זוגות בוחרים כן לעצב, בין אם בכוחות עצמם ובין אם עם מעט עזרה מידידים, שולחן חתונה משלהם.

מראה מקורי ומסתורי משהו

אופציה אחת, למי שרוצה ליצור אווירה מרתקת ואפילו מסתורית משהו, היא עששיות.
בארץ מדובר בפריט שאינו נפוץ, אולם בתרבויות רבות במזרח הרחוק העששית היא מוטיב בולט מאוד, וכל מי שנחשף למראה של עשרות עששיות מאירות בו זמנית חלל מסוים, באור נוגה וייחודי, לא ישכח אותו.
בעיקר מתאים הקונספט של עששיות למקומות בעלי אופי כפרי, שהתאורה בהם רכה והאווירה רומנטית במיוחד. העלות של עיצוב מרכזי שולחן עם עששיות (2 עששיות לשולחן ונר או שניים בכל עששית) – כ- 10 ש"ח לשולחן.

חיבור לטבע ושמירה על כדור הארץ

עוד רעיון שכדאי לקחת בחשבון, ובפרט אם אתם מודעים לסכנה האורבת לעתידו של כדור הארץ אם לא נצמצם את כמויות האשפה שאנחנו מייצרים, הוא מחזור פריטים קיימים ועשיית שימוש מקורי בהם לצורך עיצוב שולחן חתונה.
לבוחרים בקונספט זה שלל אפשרויות, כיד הדמיון הטובה עליהם ובהתאם לפריטים שנמצאים ברשותם: אפשר לקחת בקבוקי יין ריקים, להסיר מהם את התווית ולהשתמש בהם כאגרטל לפרחים מקסימים, אפשר לקחת קופסאות שימורים ריקות, לנקותן היטב ולהפוך אותן לעציצים מלבבים, אפשר גם לצבוע עם צבע מיוחד את הקופסאות או הבקבוקים וכמובן שלא חובה שכל מרכזי השולחן יהיו אחידים – משחק עם הפריטים הנ"ל ויצירת מגוון מרכזי שולחן (בעלי קונספט משותף ולא אקלקטי מדי), בתוספת ההצהרה בדבר חשיבות השמירה על כדור הארץ, תורמים לחתונה ערך מוסף וגם אסתטיקה מרשימה.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.