איך לבחור קייטרינג לאירועים

מאמר אורח

בישראל פועלים כיום עשרות גני אירועים המציעים את עצמם כתפאורה ליום המיוחד ביותר בחייו של זוג – יום החתונה. האפשרות לשלב בין טבע לנוחות קוסמת לרבים מהמתחתנים המעדיפים לוותר על האולמות המעוצבים והמבהיקים בלובנם לטובת גנים נעימים וטובלי ירק.

קייטרינג וגני אירועים

בניגוד למקובל באולמות, גני אירועים נוטים לאפשר למתחתנים לעבוד עם ספקי קייטרינג לאירועים שונים ובכך לקבוע בעצמם את אופי הכיבוד באירוע, את המחיר ואת הסגנון השולט. האפשרות לבחור בספקי קייטרינג שונים, מאפשרת ליצור חוויה שונה לגמרי גם אצל האורחים אשר היו כבר בעבר באותם גני אירועים. האפשרות לבחירה חופשית ולגיוון נותנת לגני אירועים יתרון משמעותי על פני האולמות וזוהי אחת הסיבות לירידת קרנן של אולמות האירועים ועלייתם של הגנים.

על אף החופש לבחור, גני אירועים רבים פועלים בשיתוף פעולה עם חברות קייטרינג, שהופכות להיות מומלצי הבית. דילים מעין אלו עשויים להיות משתלמים למדי ובנוסף מדובר בחברות קייטרינג המכירות היטב את תוואי השטח של גן האירועים ויודעות כיצד לפרוס נכון את עמדות המזון. עם זאת, לפני שסוגרים חבילה הכוללת את גן האירועים והקייטרינג, כדאי לבדוק את הביקורות הנכתבות על הספקים הללו באתרי האינטרנט השונים בהם מגיבים מתחתנים.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים קייטרינג לגני אירועים?

כאשר בוחרים קייטרינג לחתונה בגן אירועים, כדאי לוודא כי הוא ערוך לספק את הציוד שיתכן ואינו נמצא במקום. כך למשל, הקייטרינג יכול להציע מפות, מפיות ומרכזי שולחן לעיצוב השולחנות בגני אירועים שאינם מספקים את השירות הזה. כדאי לוודא האם במקום ישנם תשתיות עבור עמדות הגשה ובר משקאות, ואם לא לבחור בספק קייטרינג שיכול להביא אותם עימו.

בגני אירועים בהם האירוע כולו מתקיים בחוץ, חשוב לארגן גם מכשור להפגת חום, לחות ויתושים בקיץ ופטריות חימום בחורף, על מנת שהאורחים יהנו ובכדי שהאוכל המוגש על ידי הקייטרינג לא ישנה את מצב הצבירה שלו עם ההגשה.

דברים שחייב לדעת לפני שסוגרים עם הקייטרינג

לפני שבוחרים סופית את הקייטרינג מומלץ להגיע לאירוע טעימות עם אנשים שבאמת קרובים אליכם ויתנו לכם ביקורת כנה על הקייטרינג, לרוב בוחרים בבני המשפחה הקרובה (אחים והורים) למשימה, כמו כן רצוי מאד לשמוע המלצות מזוגות ולקוחות ולברר עמם את שביעות הרצון שלהם מול הקייטרינג.

כמובן לקהל ששומר כשרות, זו לא בושה לבקש לראות את תעודת הכשרות ולוודא שהקייטרינג כשר, אחרי שעניתם על כל השאלות והבנתם שאתם רוצים לסגור עם הקייטרינג לאירוע שלכם זו ההזדמנות הכי טובה לנסות ולהתמקח עוד קצת על המחיר.

קייטרינג תמרים – הבחירה המתבקשת

קייטרינג תמרים הוא ספק הבית של מספר גני אירועים, אך הוא עובד בפריסה ארצית ובשיתוף פעולה עם גנים נוספים. קייטרינג תמרים מציע ללקוחותיו שורה של שירותים משלימים כגון בר תוצרת חוץ, עיצוב שולחנות ואף ריהוט, ומספק למתחתנים את המנות המיוחדות, המוקפדות והטעימות ביותר עבור הערב המיוחד שלהם.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.