כמה מילים על מה חשוב באמת בחתונה

נו, סגרת על שמלה? החלטתם על אולם? ואיך תעצבו את החופה? ירדת כבר 3 ק"ג? מה לגבי מעטפות להזמנות? עוברים לילות בלי שינה סביב כל ההחלטות ואינסוף המתחים והחרדות?

נכון, למרות שאתם נורא מאושרים, זה ודאי לא קל. אתם נורא רוצים חתונה ממש מושלמת. (הרי, בינינו, פינטזת על החתונה עוד כששיחקת בברביות לפני 20 שנה).

זה בסדר. ובשביל שזה ימשיך להיות בעיקר כיף, רצינו להזכיר לכם את 3 הדברים החשובים ביותר בעינינו בחתונה:

1. איפה אתם בתוך כל זה : הגדירו לעצמכם את המסגרת הכללית, את החזון שלכם, את אופי האירוע המתאים לכם ואת המסגרת התקציבית. הגיעו להסכמה עם בן/בת הזוג לגבי המסגרת ושתפו אותם בחלקים החשובים לכם באמת. זה הבסיס החשוב ביותר לכל ההחלטות בהמשך.מתחים ולחצים לקראת החתונה הם טבעיים ולגיטימיים, אבל אם התחלתם לסבול, תעצרו ותבררו עם עצמכם איך לשנות את המצב.

2. איפה הזוגיות: תכנון החתונה הוא אתגר לזוגיות שלכם. האירוע יסתיים והזוגיות תישאר. היחסים ביניכם עדין טריים ויתכן ועדין לא חוויתם מחלוקות אמיתיות וודאי תחוו אותם עכשיו. לגיטימי לריב ולכעוס, אך לימדו לעשות זאת נכון. לימדו לשוחח, להעביר בצורה עניינית את השקפתכם ודעתכם, לקבל, להכיל ולכבד את דעת בן/בת זוגכם. לשמור את מקומכם בתוך הזוגיות אך גם להתפשר ולוותר כשצריך. תהנו יחד, תתמכו זה בזו ברגעים של לחץ או משבר ותשתדלו שבשורה התחתונה, החתונה תהווה זכרון נעים עבור שניכם.

3. איפה האנשים: גן או אולם, קייטרינג חלבי או בשרי, בופה או הגשה, זיקוקים או לימוזינה, עד כמה להשקיע בעוגה מרשימה וכמה בשמלת הכלה? לאנשים שאוהבים אתכם ויבואו לחגוג איתכם את יום שמחתכם זה לא ממש אכפת. מה שחשוב יותר הוא היחס שתעניקו להם והתחושה האישית שלהם בתוך כל החתונה שלכם. אם למשפחות הקרובות חשוב לקחת חלק בתכנון החתונה, כבדו אותם ואפשרו להם לעזור באותם דברים שתחליטו. תנו להם חופש ככל הניתן בבחירת המוזמנים שלהם אך הגדירו להם את המגבלות שלכם בצורה עניינית ולא אמוציונלית. לאורחים בחתונה, הקדישו תשומת לב בזמן האירוח ודאגו שיהיה מי שיטפל בבעיות ישיבה ולוגיסטיקה.

 

סגור לתגובות.