מתכננים ירח דבש

ירח דבש

ירח דבש הוא החופשה שנלקחת בדרך כלל לאחר החתונה לטובת טיול בארץ או בחו"ל, ולהרגעות לאחר ההכנות הקדחתניות לחתונה. במאמר זה רכזנו עבורכם טיפים לבחירת ירח דבש בארץ ובחו"ל, שיעזרו לכם לקבל כיוון חשיבה ולהחליט היכן תחגגו את הנישואין שלכם.

ירח דבש מיד לאחר החתונה

ירח דבש הוא הזמן שבו תוכלו להחליף את הלחץ של החתונה בשלווה והתמקדות בזוגיות שלכם, ולכן רבים בוחרים לקחת אותו מיד לאחר החתונה, ומבלי לעבור בדרך בשגרת היומיום השוחקת. בנוסף, רגע לאחר החתונה, הרווחים ממנה נמצאים בידיים של בני הזוג, והם יכולים להרשות לעצמם לממן איתם את חופשת החלומות שלהם.

מתחתנים רבים רואים בירח דבש שלהם את המטרה שלאחר החתונה, והיא מחזקת אותם לעבור את התקופות הקשות בתכנון חתונה, שבהן ההורים מציקים, האורחים מבטלים, ספקים משגעים והזוג שואל את עצמו למה בעצם הוא היה צריך את כל זה.

אמנם תכנון ירח דבש בסמיכות לחתונה מחייב עיסוק גם בפרטים הללו של הזמנת טיסות, מלונות וכדומה במהלך ארגוני החתונה, אך מכיוון שמדובר בהבטחה נעימה, לרוב לא מדובר במשהו שמוסיף טרחה וכעסים, אלא להפך – כמה שנותן תקווה וצפייה לעתיד.

מתחתנים רבים חווים נפילת מתח לאחר החתונה, וירח דבש בחו"ל או בארץ יכול לסייע להם לחזור לשגרה, להוריד הילוך ולשוב למקומות העבודה שלהם בראש נקי.

לאן כדאי לנסוע לירח דבש?

מכיוון שירח דבש הוא חופשה רומנטית, הכיוונים המבוקשים ביותר הם המקומות הרומנטיים בעולם כמו פריז, איטליה ופראג או המקומות השלווים עם החופים היפים בעולם כמו איי סיישל, תאילנד, האיים המלדיביים, או איי פיג'י.

יש זוגות הרפתקניים, שמנצלים את האפשרות לירח דבש בחו"ל לטובת הגשמת חלום הרפתקני כמו טיול בספארי של אפריקה, טיול מוצי'לרים בדרום אמריקה או בטיול ברחבי הודו.

בדרך כלל, זוגות שעורכים חתונה בחו"ל לוקחים בדרך כלל ימים נוספים במקום בו התחתנו או במדינות הסמוכות לו, ומשלבים ירח דבש לאחר החתונה כיוון שכבר שלמו על טיסה ומלון.

ירח דבש מקוצר

האפשרויות של האיים והטיולים ההרפתקניים פתוחות בפני זוגות שיכולים להרשות לעצמם לקחת לפחות שבועיים לצורך טיול. מכיוון שהכנות לחתונה דורשות ימי חופש רבים, לא כולם יכולים להרשות לעצמם את זה, ולכן קיימות אפשרויות קצרות ונוחות יותר.

אם הם חושקים בכל זאת בירח דבש בחו"ל, הם יכולים לקפוץ ליוון, קפריסין או בודפשט שבהם ניתן להנות מירח דבש בחו"ל של שלושה-ארבעה ימים, מבלי להרגיש חוסר מיצוי.

אפשרות נוספת היא להנות מירח דבש בארץ, כמו למשל בצפון או באילת, למשך מספר ימים, רק כדי להתנתק מהכל ולהנות מהזוגיות הטרייה. מכיוון שגם ישראל היא ארץ יפה ורומנטית שמשופעת בנופים, ירח דבש בארץ יכול לבוא בחשבון גם במקרים בהם התקציב לא מאפשר נסיעה לחו"ל.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אחרי החתונה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.