בואי כלה: איך תבחרי תכשיטים ליום החתונה שלך?

תכשיטים לכלה

גם אם תרצי וגם אם לא, את הולכת להיות הפנים של אירוע החתונה. לצד ההשקעה הרבה בחיפוש שמלת הכלה, את צריכה למקד את תשומת הלב שלך על דבר נוסף: חיפוש אחר תכשיטים שאותם תענדי באירוע האהבה שלך ושל בן זוגך. ישנן כלות שבוחרות לענוד תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי – כאלו שעוברים מדור לדור. מנגד, ישנן כלות שהבחירה שלהן היא דווקא בתכשיטים חדשים, המסמלים טוהר והתחלה חדשה.

 

רגע לפני שאת יוצאת לדרך, לפניך מספר טיפים שיאפשרו לך לבסס את הבחירה הטובה והנוצצת ביותר:

התכשיטים מגיעים רק לאחר השמלה

ראשית, חשוב שתבחרי שמלת כלה. השמלה היא זו שתאיר אותך ותעצב את דמותך ככלה. ישנן כלות שבוחרות שתי שמלות לאירוע – לשלב קבלת הפנים והחופה, ועוד שמלה לרחבת הריקודים. במקרה שכזה, יהיה עליך להתאים את התכשיטים לשתי השמלות, בהתאם לסגנון העיצובי שלהן. מדוע יש לבחור קודם כל את השמלה? מאחר והתכשיטים צריכים להתאים את עצמם אל השמלה הנבחרת, ולא ליהפך.

שימי לב כי ישנן שמלות כלה בעיצובים שונים: עיצוב מודרני, וינטאז', קלאסי וכן הלאה. בהתאם, תבחרי את התכשיטים במטרה ליצור התכתבות עיצובית נכונה.

 

אילו תכשיטים תרצי לענוד?

כשמדברים על תכשיטים, מדברים כמובן על עולם עיצובי נרחב שאת צריכה לבחור מתוכו. על מנת להקל עליך את הבחירה ולסנן את מגוון האפשרויות, כדאי שתשאלי את עצמך 3 שאלות מרכזיות:

  • אילו תכשיטים תרצי לענוד? (עגילים, צמיד, שרשרת ועוד…)
  • מהו הסגנון העיצובי החביב עליך? (תכשיטי וינטאז', תכשיטים מודרנים וכן הלאה…)
  • סוג החומר של התכשיטים. לדוגמא: תכשיטי כסף

ככל שתגדירי יותר פרמטרים, כך יהיה ניתן לשלול יותר אפשרויות לא רלוונטיות בעבורך. מובן כי סגנון התכשיטים צריך להתכתב עם סגנון השמלה שבחרת. במידה והשמלה והתכשיטים לא יחלקו את אותו הסגנון, המראה שיתקבל יהיה קטוע ולא הרמוני.

 

התאמת התכשיטים לשתי השמלות

אחד האתגרים הגדולים ביותר, הוא להתאים את התכשיטים לשתי השמלות שתלבשי. במידה ושתי השמלות חולקות את אותו הסגנון, מצוין. במידה וכל שמלה מעוצבת בקווים עיצוביים שונים, תוכלי לבחור באחת משתי האפשרויות:

  • לענוד את התכשיטים רק עם שמלה אחת
  • לבחור סט נוסף של תכשיטים לשמלה השניה

האם כדאי לרכוש תכשיטים לשתי שמלות? הבחירה היא בהחלט שלך. במידה ואת אכן בוחרת ללכת בנתיב שכזה, יהיה כדאי לרכוש תכשיטים שתוכלי להשמיש גם לאחר האירוע. לכן, בחרי מראש בסגנון עיצובי שאת אוהבת, ובתכשיטים שאת אכן עונדת ביום יום שלך.

 

 

אל תוותרי על מדידת התכשיטים

כשם שלא תתפשרי על מדידת שמלת הכלה שלך, כך גם אל תתפשרי על מדידת התכשיטים. חשוב מאד שתחושי את התכשיטים, וכך גם תביני עד כמה הם נוחים ומחמיאים לך. רכישת תכשיטים באינטרנט היא אפשרות טובה, שמקלה את התהליך והופכת אותו קצר יותר. כל עוד את מכירה את מותג התכשיטים, לכי על אפשרות זו.

במידה ולא, תוכלי להתרשם תחילה מהתכשיטים באינטרנט, ולבצע את הסינון הראשוני על סמך התרשמות מתמונות. לאחר מכן, הגיעי לחנות לטובת מדידת התכשיטים, מה שיאפר לך לקבל תמונה בהירה אודות הנראות שלהם והתאמתם אליך ואל הסגנון שלך.

 

השכרה או רכישה?

במידה והתקציב שלך מעט צנוע יותר, או במידה ואת לא מהבחורות שעונדות תכשיטים, ישנו מענה גם לך: תוכלי לענוד תכשיטים בשירות של השכרה. ישנן מעצבות שמציעות השכרת תכשיטים, מה שמאפשר לכל בחורה ובכל תקציב להיות הכלה הנוצצת ביותר ביום המאושר בחייה!

פוסט זה פורסם בקטגוריה אחרי החתונה, הכלה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.