טבעת אירוסין בעיצוב אישי

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

טבעי שתרצה להעניק לבת זוגתך, האחת והיחידה, טבעת אירוסין שתהיה טבועה בחותמה המיוחד, בצלמה ובדמותה- יפה כמוה, איכותית, נדירה, חד פעמית.  טבעי שתרצה שהטבעת תשקף ותסמל ותבטא את כל מה שיש במי שמיועדת לענוד אותה על אצבעה הנבחרת.

טבעת אירוסין עם יהלום, יקרה ויוקרתית, איכותית וייחודית. טבעת בעיצוב אישי מאפשרת למעצב להתאים עת הטבעת לתקציב המוקצב לה. שמירה על מסגרת תקציבית היא מרכיב חשוב ביותר, היות שמן הסתם, כצפוי, זו לא תהיה הטבעת האחרונה שתירכש עבור הכלה המיועדת.

הערך המוסף של טבעת נישואין הוא ערך רגשי. הסמליות הגלומה בה והכרוכה בהענקתה מצדיקה השקעה מיוחדת בה מכל הבחינות, לרבות, כמובן, מאמץ יצירתי מוגבר של היצרן או, אם לדייק- של היוצר.

על מנת לבחור את הטבעת שתקלע לטעם של המזמין ותהלום את טעמה של מי שהטבעת מיועדת לה מומלץ להיחשף אל מגוון הטבעות האופציונאליות. ניתן לבחור טבעת מתוך מבחר קיים או לחלופין, לבחור טבעת שונה, אחרת, שלא כלולה בתצוגה או כזו שתהיה בבחינת שדרוג של טבעת קיימת.

בשל החשיבות והמשמעות הרבות והעמוקות הגלומות הטבעת האירוסין מוצדקת ההשקעה בה מכל הבחינות. הענקתה לכלה המיועדת מבטאת את עומק הקשר ואת רצינות כוונותיו של המעניק.

מלים חמות ומחמיאות על צדוק יהודה

עשרות חוות דעת, חמות ומחמיאות  (כפי שתוכלו להיחשף אליהן ולהתרשם מהן) מעידות על שביעות הרצון  המלאה של לקוחות שהזמינו וקיבלו טבעות שתאמו באופן מלא ומושלם את  דרישותיהם ואת ציפיותיהם.

יהודה צדוק מביא עמו  20 שנות ניסיון ואהבה רבה למקצוע. יושר והוגנות עומדים בבסיס השירות והיחס לכל לקוח המקבל מוצר שמתאים לתקציב, לדרישות ולציפיות שלו. יותר מכל מציע לכם התכשיטן המקצועי את המוטיבציה ואת האנרגיה שהוא משקיע במיוחד בעיצוב טבעות אירוסין, שייענדו על אצבעותיהן של  נשים המיועדות להיות כלות ואשר טבעת האירוסין מעמידה אותן צעד אחד לפני הכניסה לחופה ולקידושין.

אף שעיקר משמעותה של טבעת אירוסין הוא סמלי ורגשי, מגולמת בה אחריות ומחויבות לרצינות הקשר מצד שני הצדדים. טקס האירוסין הוא במידה רבה שווה ערך לטקס הנישואין.

מאחר שזוגות נדרשים באותה רצינות אל מעמד ואל טקס האירוסין ואל טקס הנישואין, מהווה גם הבחירה בטבעת האירוסין בבחירה לחיים. טבעת האירוסין טעונה  במשמעות רגשית רבה ועמוקה.

טבעות נישואין קלאסיות, עם יהלומים או בלעדיהן, טבעות מעוצבות ביד אומן שהוא גם אמן, מוצעות לכם באתר כמו גם בסטודיו של יצרן.

שילוב היהלום בטבעת הוא טבעי ומקורי. היהלום זוהר ומנצנץ במסגרת הטבעת וניתן להתרשם מצבעו ומאופן החיתוך והגימור המלוטש שלו. ניתן להזמין ולקבל טבעת אירוסין שאליה מצורפת תעודה גמולוגית להערכת שווי היהלום. כמו כן ניתן לקבל עת הטבעת במגוון צבעי הזהב- לבן, צהוב  או אדום.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה הכלה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.