כי נעלי כלה לא קונים מהר

נעלי כלה

נעלי כלה הם משהו שחשוב לבחור נכון משום שאת, הכלה, תצטרכי ללכת איתם משך שעות ארוכות ביום החתונה – החל מהצילומים המקדימים וכלה בריקודים הסוערים אל תוך הלילה.

על אף הרצון לצמצם הפרשי גובה עם בן הזוג, והאהבה לסטילטו, ביום החתונה כדאי לבחור בנעלי כלה שיצליחו לשאת אותך גם על אף ההתרגשות והאלכוהול, וכן במשטחים שונים, שכן צילומי כלה נערכים לא פעם בשדות, אזורים בוציים וכן הלאה.

בחירת נעלי כלה

מכיוון שנעלי כלה צריכים להשאר עלייך ערב שלם, עליהן להיות מותאמות לכף רגלך.

אל תבחרי נעלי כלה שמועכים לך את האצבעות, יוצרים קשת גדולה ולא נוחה בכף הרגל או לוחצים לך על הרגל, ומנגד גם לא נעליים גדולות מדי, שהרגל יוצאת מהן בקלות.

אם את לא מסתובבת בדרך כלל עם נעליים לבנות, כדאי אולי לשקול את האפשרות של להשתמש בנעליים כנקודת צבע, ולקנות אותם בצבעים אחרים ואהובים כמו אדום, ורוד, ניוד או שמפניה.

חשוב לזכור גם שנעליים לבנות מקושרות בדרך כלל לכלות ולכן עולות יקר, בעוד שנעליים דומות בצבעים אחרים יעלו לכם פחות.

עבור המעוניינות במבחר נעליים לבנות, ישנן חנויות נעליים המתמחות בכלות בערים שונים בארץ.

כלות שלא מצאו נעליים מן המוכן, יכולות לבחור במקומות המייצרים נעליים לפי כף הרגל, כמו למשל אלו הנמצאים ליד מגדל השעון ביפו.

אם מזמינים נעליים בהזמנה כזו, מומלץ לבקש לקבל אותם לפחות שבועיים לפני התאריך כדי שבמידה והם יתגלו כלא נוחות, יהיה לך זמן להמשיך בחיפושים.

התכוננות ליום החתונה

הצורך בנעלי כלה עולה רק לקראת המדידות האחרונות, שכן לפי גובה העקב מקצרים את השמלה, אם היא אמורה להגיע עד הרצפה.

אם יש לך נעליים להחלפה שנמוכות מהנעליים הראשיות שלך ואין לך שמלה להחלפה לשלב הריקודים, כדאי להביא גם אותם, בכדי למנוע מצב בו תדרכי על השמלה בזמן הריקודים.

תמיד מומלץ להתרגל לנעליים חדשות וזהו גם הדין עם נעלי כלה.

נסי ללכת איתם בבית קצת בתקופה שלפני החתונה. כך תוכלי לרכך אותם, לוודא שהם נוחות ולמנוע יצירת שלפוחיות ברגלייך ביום החתונה.

ליום החתונה, כדאי להביא כפכפים להחלפה למקרה בו בסוף הערב לא תוכלי לעמוד יותר על העקבים, ומומלץ גם לארוז בתיק כלה פלסטרים שיאפשרו לך לטפל בשלפוחיות, אם יצוצו במהלך הצילומים המקדימים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה הכלה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.