תיק "עזרה ראשונה" לכלה

עזרה ראשונה לכלה באירוע

לאחר חודשים ארוכים של תכנונים, התרוצצויות, סידורים והוצאות תקציביות היום המיוחל קרב ובא.

יום החתונה הוא יום של אושר והתרגשות לחתן והכלה הטריים שציפו והתכוננו לו זמן כה רב, אך גם יום שבו הכלה זקוקה יותר מכל לתחושת בטחון ורוגע שיינסכו בה חבריה הקרובים ומשפחתה.

כיצד יכולות החברות או קרובות המשפחה המלוות את הכלה ביום שמחתה לסייע לה להיערך בצורה הטובה ביותר?

"תיק עזרה ראשונה" לכלה

אחד הרעיונות היעילים ביותר הוא הכנת תיק "עזרה ראשונה" לכלה, שיכיל מספר דברים חיוניים שכדאי ויהיו נגישים וזמינים לכל מקרה או בעיה שתצוץ.

אין כל צורך לרכוש תרמיל גב היכול לשמש תייר ישראלי במזרח הרחוק, תיק קטן המכיל מספר פריטים חיוניים מספיק בהחלט.

ציוד רפואי בסיסי

כדור משכך כאבים – היום המרגש וההכנות עשויות להביא את הכלה לחוש מעט ברע. מומלץ להכניס לתיק כדור משכך כאבים ולוודא מראש כי מדובר בתרופה שהכלה נוהגת ליטול ולא סוג שאינו מוכר לה.

תרופות – אם הכלה נוטלת תרופות קבועות או סובלת מרגישות כלשהי המצריכה טיפול תרופתי מומלץ מאוד להצטייד בתרופות אלו, לכל מקרה.

ציוד חבישה בסיסי – על אף שסביר מאוד להניח שיש ערכת עזרה ראשונה באולם אירועים אפשר בהחלט להצטייד גם בפלסטרים שקופים (יכולים לחולל פלאים במקרה של נעל עקב לוחצת מדי) וחומר חיטוי.

טיפות עיניים – אם לכלה יש עדשות מגע. ליתר בטחון ניתן לקחת גם את קופסת האחסון של העדשות וזוג משקפיים להחלפה.

תמרוקים בסיסיים, מסיר איפור וצמר גפן

בלהט הערב, לאחר צילומי החוץ והריקודים זה אך טבעי שחלק מהאיפור כלות עשוי לנזול או להימרח. מומלץ להכניס לתיק פודרה, מסקרה, סומק, שפתון ועיפרון עיניים לביצוע תיקונים במהלך הערב וכמובן מסיר איפור היפואלרגני וצמר גפן או מגבונים.

כמובן שגם מגבוני רענון לפנים ולידיים עשויים להתגלות כאוצר יקר ערך בערכה. כמו כן כדאי לקחת גם דאודורנט ובושם קטן, ולכה שקופה לתיקון "רכבות" בגרביונים.

ערכת כלי תפירה

לכל מקרה שבו חרוז, פרח או חלק מהבד נקרע, אפשר להכין ערכה קטנה של חוטים בצבעי השמלה ומחט תפירה.

מגבונים לניקוי כתמים בבגדים

מומלץ להכניס לערכה גם מגבונים להסרה של כתמים טריים מבגדים.

קשית

כן, קשית. כלות רבות נוטות לשכוח לשתות בשל ההתרגשות, וחוששות למרוח את השפתון המושקע על הכוס. קשית היא פיתרון מעולה לשתייה מבלי לפגום באיפור.

דף קשר נותני שירות

הכינו רשימת קשר של כל נותני השירות בחתונה – מנהל האירוע, חברת הקייטרינג, סלון הכלות, התקליטנים או שירות הבר וכמובן הרב, המעצבים והאחראים על כל אטרקציה מיוחדת שיש.

רצוי כמובן להתאים את תכולת התיק לכלה ולכן אין צורך להביא דברים מיותרים, ועצה החשובה ביותר למלווים היא לדאוג כי ביום מרגש זה אך שבהחלט עשוי להיות עמוס בלחצים שונים הכלה תהיה רגועה ככל האפשר ותיהנה מהיום המאושר שלה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה הכלה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.