איפור כלות – כדאי לדעת

איפור כלות

שיטוט קצר ברשת יראה כי יש אלפי אתרים ומאפרים העוסקים באיפור כלות.

ההיצע עשוי להיות מבלבל ומכיוון שרובנו מתכוונים להתחתן רק פעם אחת, עלינו לבחור את המאפרת בהסתמך על התמונות באתר, ההמלצות ותחושת הבטן שלנו.

ישנם מספר קריטריונים שיסייעו לבחור בחכמה את המאפרת שתופקד על איפור הכלות שלנו.

איפור כלות בבית או בסלון כלות?

החלטה זו תסייע לך לסנן את המאפרות שאינן מתאימות לבחירה שלך.

אם את יודעת היכן תתאפרי, תוכלי לסנן את המאפרות שמיקומן הגיאוגרפי רחוק משלך, שכן תתכן תוספת מחיר על נסיעה של מאפרת לאזור אחר.

כעת נשארת עם כמות קטנה יותר של מאפרות ועלייך להכנס לאתרים שלהן, להתרשם מסגנון האיפור שלהן ולבחור את 5 המאפרות שהכי אהבת את עבודתן בתחום איפור כלות.

בחני לא רק את הצילומים המקצועיים מהסטודיו אלא גם את הצילומים של איפור כלות ששלחו אליה כלות אמיתיות אותן איפרה.

האם את רוצה איפור ניסיון?

מאפרות כלות נחלקות ל-2 קבוצות – אלו שעושות איפור ניסיון ואלו שלא.

אם חשוב לך לדעת כיצד המראה אותו דמיינת נראה דומה במציאות, אם את מעוניינת בחוות דעת עליו מהוריך או בן זוגך, או אם את צריכה לראות את הכל מראש, סנני את המאפרות שאינן מציעות איפור ניסיון. חשוב לברר האם במידה וסוגרים איפור כלות, מחיר איפור הניסיון מתקזז מהתשלום, כמה סגנונות ינוסו ובמידת הצורך כמה יעלה איפור ניסיון נוסף.

איפור ניסיון יאפשר לך גם לבדוק את הכימיה שלך עם המאפרת, משום שבוודאי שתרצי להיות מוקפת רק באנשים שנעים לך בחברתם ביום החתונה שלך.

איכות האיפור

איפור כלות הוא לרוב האיפור הכי מסיבי שאשה שמה על פניה בימי חייה.

בכדי לוודא שהוא לא יעורר אלרגיות ביום החתונה, חשוב לבקש מהמאפרת להשתמש בחומרים בהם תשתמש עבור איפור כלות ביום האירוע, גם באיפור הניסיון כדי לוודא שהוא אינו מעורר תגובה אלרגית. כדאי לך לברר של אילו מותגים האיפור, להסתכל על המברשות של המאפרת ולוודא שהן נקיות, ולבחון את סביבת העבודה אותה היא משאירה באיפור הניסיון, משום שאלו יחזרו בוודאי גם כאשר מדובר באיפור כלות.

בחירה נכונה של מאפרת עבור איפור כלות, יכולה לספק לך שקט נפשי ביום החתונה ואת הבטחון שתצאי הכי יפה שאפשר.

מה כלול במחיר?


כאשר את מדברת עם מאפרות לגבי איפור כלות, בררי האם המחיר כולל הדבקת ריסים מלאכותיים, תיקונים, או קיט תיקונים אישי.

חשוב לתאם את הציפיות מראש כדי למנוע עוגמת נפש ביום החתונה.

בררי גם האם המאפרת זמינה רק עבורך באותו היום או האם היא מקבלת יותר מכלה אחת ליום, כך תוכלי לדעת האם תהיה לך גמישות יחסית בזמנים או לא.

כדאי לברר גם את עלותן של חבילות לכלה ולמלוותיה או איפור גם לחינה, כיוון שלעיתים הן יוצאות משתלמות יותר מלקיחת איפור כלות בלבד.

פוסט זה פורסם בקטגוריה איפור כלות. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.