איפור ניסיון – חשוב או מיותר?

איפור כלות

בנות רבות מתלבטות לגבי לקיחת איפור ניסיון לפני שהמאפרת תאפר אותם באיפור כלות אותו בחרו. להחלטה זו יש שני צדדים מנוגדים:

מצד אחד המאפרת יודעת יותר טוב ואם נסמוך עליה שתיצור איפור כלות מושלם, יתכן שנופתע לטובה.

גם העלויות מתווספות לאלו שכבר הוצאנו על כל סעיף וסעיף בחתונה, ויתר על כן, אם נסנן את המאפרות שאינן מציעות איפור ניסיון נוותר בוודאי על חלק מאלו שקיבלנו עליהן המלצות.

מצד שני, מאפרת מקצועית תוכל להתאים לך את האיפור למבנה הפנים ולהשתלבות עם השמלה והאיפור, אך בכדי שלא תווצר אכזבה כתוצאה מאי תיאום ציפיות מראש, או התארכות זמן האיפור עקב הצורך להתחיל מחדש, כדאי לבצע איפור ניסיון שיתן את התחושה כיצד יראה עליך איפור כלות.

איפור כלות לעור רגיש ואלרגני

גם במקרה בו ידועות לך רגישויות לאיפור כדאי לקחת איפור ניסיון. את צפויה להיות שעות רבות עם אותו איפור כלות, ולכן כדאי שלא יתגלה בזמן הצילומים המקדימים או האירוע, כי הוא גורם לך לתגובה אלרגית. גם מוצרים היפו אלרגניים יכולים ליצור אלרגיות אם הם אינם מתאימים לעורה של המשתמשת, ולכן איפור ניסיון נותן את האפשרות לבחון את השפעת האיפור על פניך, כך שאם מוצר כלשהו גרם לאלרגיה תדעו להמנע ממנו ולאלרגיה יהיה די זמן לעבור.

כלה במשקפיים

אם את מתכננת להיות כלה במשקפיים, כדאי שתדעי האם הסגנון של איפור כלות שבחרת נראה טוב גם דרך עדשות משקפייך.

אפשר לעשות את הבדיקות וההתאמות הללו בזמן אמת, אבל עדיף לתכנן אותם מראש במהלך איפור ניסיון.

בשעות שלפני החתונה ההתרגשות והמתח ישפיעו עליך ועל שיקולייך, ולכן כדאי לקחת אותם לא במהלך איפור כלות, אלא עוד לפני באיפור ניסיון.

כשאת לא רגילה להתאפר


אם את לא מתאפרת בדרך כלל, כדאי לך לקחת איפור ניסיון כדי להתרגל לאופן שבו העור שלך מתנהג כשיש עליו מייק-אפ ואיפור, וכיצד את מרגישה עם האיפור שעלייך.

אם תגלי שהמייקאפ כבד לך מדי במהלך איפור כלות, כנראה שתצטרכי להתעכב יותר בכדי שהמאפרת תספיק להסיר אותו להחליפו במייק-אפ שמרגיש קל יותר על העור.

בחירת המאפר המתאים לך

אם את מתלבטת בין כמה מאפרים שפנויים בתאריך האירוע שלך, כדאי לך ללכת לאיפור ניסיון אצל חלק מהם לפחות, כדי לקבל את ההחלטה באופן מושכל.

לכל מאפר יש את הטכניקות שלו לאיפור כלות, את החומרים המועדפים עליו, את ההתמחויות שלו באיפור כלות ואת האישיות הייחודית לו.

באמצעות השקעה קטנה יחסית לשאר הוצאות החתונה תוכלי לדעת שעשית את הבחירה הנכונה עבורך.

לוודא שהמראה הרמוני


איפור כלות אמור להשתלב באופן הרמוני עם עיצוב השיער, השמלה והרושם שרוצים להעביר.

לעיתים, החלטה שנראית טוב על הנייר יכולה להתגלות כדיס-הרמונית כאשר היא משולבת במראה הכולל. איפור ניסיון מאפשר לך לקבל את התמונה האמיתית, ולצרף אליה את חלקי התצרף השונים ממדידת השמלה ומסידור השיער לניסיון כדי להבטיח שהבחירה מתאימה.

בנוסף, מאפרת בעלת ידע תוכל להזהיר אותך מטעויות איפור גם על סמך התיאור שתתני לה או על סמך צילום שלך בשמלה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה איפור כלות. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.