איזה איפור כלות מתאים לך?

איפור כלות

לאחר שנסגר אולם ונבחרה שמלת כלה מגיע השלב של איפור כלות, בו עלייך להחליט כיצד תרצי להראות ביום האירוע.

רוב הנשים, גם אלו שלא מתאפרות בשוטף, נוטות להתאפר ביום החתונה משום שבו הן מצולמות לאורך כל היום, ורוצות להראות במיטבן.

איפור כלות מסייע להן להבליט את המאפיינים היפים בפנים שלהן, ולייפות את שדורש טשטוש.

איפור כלות – במה הוא שונה מאיפור רגיל?

כאשר אנו מתאפרים באיפור רגיל, אנו מצפים ממנו להשאר לכמה שעות בלבד.

לעומת זאת איפור כלות הוא איפור שעתיד להשאר הן לצילומי החוץ והן לאירוע עצמו ולכן נעשה בו שימוש במקבעי איפור, באיפור עמיד ובשיטות שמשאירות מראה רענן שעות לאחר שהונח.

איפור כלות כולל בדרך כלל שלב בסיס, בו מעניקים לעור לחות, מטשטשים פגמים בעור באמצעות קונסילרים, מחטבים ומדגישים את מאפייני הפנים שדורשים הדגשה ומטשטשים את האחרים ומעל לכל מניחים מייקאפ שיקבע את התיקונים שבצענו.

לאחר מכן נעשה איפור שמטרתו להדגיש את אזור העיניים, באמצעות הצבעים שנבחרו ולעיתים גם באמצעות ריסים מלאכותיים המשולבים בריסים האמיתיים.

גם השפתיים זוכות להתייחסות ולקיבוע של צבע השפתון כך שישאר למשך שעות ארוכות. את כל האיפור מקבעים הן באמצעות פודרה שמונעת לחות והן באמצעות ספריי קיבוע המונע מהאיפור לנזול בשל תנאי מזג האוויר והלחות.

כתוצאה מאלו, בעוד שרובנו יכולות להתאפר תוך 10 דקות לכל היותר, איפור כלה אורך בין חצי שעה לשעה.  

איפור כלות – מהם הסגנונות?

איפור כלות הוא שם גנרי ל-3 סוגי איפור נפוצים. הראשון מביניהם הוא המראה הטבעי שנותן הדגשות ליפי הפנים של המתאפרת תוך שימוש בגוונים טבעיים.

סוג זה מתאים לכלות שאינן חובבות של צבעי איפור אך מעוניינות להראות במיטבן בחתונה. הוא מתאים במיוחד לחתונה בצהריים ולאירועים פחות רשמיים כמו למשל אירוע על חוף הים או במסעדה.

הסוג השני הוא איפור כלות דרמטי. באיפור זה נעשית הדגשה של העיניים או השפתיים, או של שניהם. איפור זה מתאים במיוחד לכלות שאוהבות להיות במרכז העניינים, ונהנות להדגיש את העיניים או השפתיים היפים שלהן.

איפור זה כולל עיניים מעושנות, שימוש בשפתונים בצבעים עזים כמו אדום וסגול ושימוש בצלליות דומיננטיות.

המראה השלישי הוא המראה המתוק והרומנטי. במראה זה נעשה שימוש בגוונים ממשפחת הורודים, והוא נועד להעניק לכלה מראה מתוק ורומנטי.

איפור זה חביב מאד על כלות שבוחרות בשמלות במראה רומנטי, שכן הוא כולל לא פעם גלוסים נוצצים, סומק וצלליות ורודות ונגיעות רכות של צבע.

איפור כלות – איך יודעים מה מתאים לי?

בחירת איפור כלות צריכה להעשות הן בהתאם להעדפות האישיות, הן בהתאם לשמלה ולזר שילוו אותך ביום האירוע, והן בהתאם לאופי האירוע והנושא שלו. אפשר ורצוי לקחת השראה מאתרי מאפרים ומקטלוגים של מתחתנים בכדי שבעת ביצוע איפור ניסיון תוכל להבדק ההתאמה שלהם למבנה הפנים של הכלה.

התמונות הן הזכרון הכי ממשי מאירוע חתונה, ולכן חשוב להראות בהן טוב. איפור כלות איכותי וטוב יכול לסייע לתמונות החתונה להפוך לבלתי נשכחות ולגרוף גל של מחמאות אל הכלה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה איפור כלות. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.