בחירה נכונה של קייטרינג

מגשי אירוח לאירועים

[custom_field limit="0" between=", " /]האוכל הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בחתונה והוא אחד מגורמי ההשפעה המרכזיים ביותר על חוות דעתם של האורחים. בחירה של חברת קייטרינג טובה או של אולם המכין מנות טעימות יזכו אתכם לשבחים על ידי אורחיכם בכל פעם שיזכרו בחתונה שלכם, ולכן חשוב לבחור חברת קייטרינג בקפידה.

קייטרינג לחתונה – שאלות טכניות

קינוק קייטרינג תמרים

קייטרינג חלבי – קייטרינג תמרים

בכדי שתעשו את הבחירה הנכונה ותמצאו קייטרינג לחתונה שמחיריו מתאימים לכם מחד והאוכל שלו טעים מאידך, עליכם לעשות סקר בין חברות קייטרינג ולוודא כי הצעתם כוללת את כל האלמנטים שחשובים לכם.

לפני הכל, כדאי לברר עם המקום בו אתם מתחתנים, מיהי רשימת המומלצים שלו בתחום הקייטרינג, והאם בחירה בהם מזכה אתכם בהנחה. כדאי גם לברר האם תוכלו להביא קייטרינג לפי בחירתכם, ואם כן, האם זה כרוך בתשלום נוסף למקום האירוע.

בבואכם לחברת קייטרינג, עליכם להחליט על סגנון הגשת המנות. תוכלו לבחור בין "בופה" – מזנון בו המזון מונח על מגשיות חימום וכל אורח יכול לבחור ממנו בעצמו, לבין הגשה לשולחן באמצעות מלצרים. חברות קייטרינג רבות ישמחו להציע עבור מזמיני הבופה שירות הגשה למספר מצומצם של שולחנות, אך חשוב לוודא מראש האם הוא כרוך בתשלום נוסף.

אם בחרתם בהגשה, וודאו עם הקייטרינג כמה אנשים כל מלצר עתיד לשרת, ואם בחרתם בבופה בררו כמה מזנונים יפתחו עבור מספר האורחים המשוער שלכם. חתונות שבהן ריכוז הצעירים גדול, מתאפיינות בבופה שמאפשר לאורחים לשבת ולאכול כרצונם, ולא בהפסקה מוגדרת וריכוזית. כדי לאפשר לאורחים שלכם לרקוד בלי לחשוש שהאוכל יגמר או שהבופה יסגר, וודאו את שעת הסגירה שלו מראש.

בכדי לא להישאר באפילה לגבי המחיר, שאלו על מדרגות המחיר של הקייטרינג וראו מי מהם מתאימה לכם. וודאו גם מהו המחיר הסופי כולל מע"מ, וכמה זמן לפני האירוע תוכלו להודיע על שינויים במספר המוזמנים.

כדאי לוודא האם ניתן לקחת מאותו ספק קייטרינג גם שירותים נוספים כמו למשל דוכנים אקטיביים, פינת קפה, עיצוב מפות ושולחנות, בר וכדומה. קחו מחברות קייטרינג שבהם התעניינתם הצעות מחיר, והשוו אותם לאלו של ספקים חיצוניים.

אם אתם מתחתנים דרך הרבנות, היא תבקש מכם את תעודת הכשרות של הקייטרינג. חשוב לוודא שהיא בתוקף ולבקש צילום שלה בעת סגירת החוזה, כדי להמנע מסיבוכים עם הרבנות. ודאו גם שיש לחברת קייטרינג אישור של משרד הבריאות להפעלתו.

קייטרינג לחתונה – עניין של טעם

לאחר שטיפלנו בכל העניינים הטכניים, הגיע הזמן לעסוק במה שחברת קייטרינג עושה הכי טוב – האוכל. נסו להגיע לפגישת טעימות מוקדם ככל האפשר, משום שאם לא תהיו שבעי רצון ממנה, תוכלו להגיע לפגישה נוספת בה יכינו מנות לטעמכם, או לבחור חברת קייטרינג אחרת בלי להיות בלחץ זמן. כמובן שחשוב לסגור מראש כיצד תתבצע יציאה מהחוזה במקרה ולא תהיו מרוצים מהטעימות, וכמה אנשים מטעמכם יכולים להגיע ליום הטעימות.

נסו להתמקח על כמות הדוכנים בקבלת הפנים, על כמות התוספות המגיעות ועל אפשרויות הבחירה שלכם בתוך התפריט. לאחר מיקוח קצר, חברות קייטרינג רבות יוסיפו לכם אפשרויות בחירה במנות ללא תוספת משמעותית.

עליכם לבחון את הרכב הקהל שלכם, ולראות כמה אורחים שדורשים ארוחה מיוחדת צפויים להיות בחתונתכם. בארוחה מיוחדת, הכוונה היא למנות ילדים, מנות צמחוניות או מנות בהכשר גלאט, שלעיתים עלותן שונה. אם תדעו את מספר המוזמנים הללו, תוכלו לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר.

נסו להתמקח גם על הרזרבות אותן הקייטרינג מעניק לכם, כיוון שאלו יבטיחו שלא תאלצו לשלם עבור אורחים שלא הגיעו. בררו גם האם תוכלו לקחת אליכם הביתה את המנות שנשארו לאחר האירוע, או האם ניתן לתרום אותן לגופים האוספים מזון לטובת נזקקים.

כאשר אתם מתכוננים לבחור חברת קייטרינג, חפשו המלצות בקרב חברים ובאתרי מתחתנים. בדקו האם הביקורות על כל חברת קייטרינג שמצאה חן בעיניכם חיוביות וסננו את אלו שגרמו למתחתנים אחרים מפח נפש. הקפידו גם לסגור בכתב את כל הסיכומים כדי למנוע חוסר הבנות או שכחה.

שיהיה לכם אירוע טעים ונעים!

*התמונה באדיבות קייטרינג תמרים
פוסט זה פורסם בקטגוריה קייטרינג. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.