לבחור חליפה לחתן

חליפה לחתן

למרות התפיסה המוטעית, החתונה אינה רק עבור הכלה. חתונה היא אירוע המציין את אהבתו של זוג והרצון ההדדי להתחייב יחדיו ולכן גם לחתן מגיעה תשומת הלב המלאה ביום המאושר. חליפות לחתן או הבגדים שילבש ביום החתונה הינם חשובים ביותר ולעתים קרובות מושקעת בהם מחשבה רבה. אז היכן מתחילים? במאמר קצר זה נציע מספר נקודות למחשבה בנושא זה שיסייעו למקד את החיפוש שלכם אחר חליפת חתן מושלמת עבורכם.

התאמת חליפת החתן לשמלת הכלה

זוגות רבים מבקשים להתאים את חליפת החתן כך שתתכתב בצורה ההרמונית ביותר עם שמלת הכלה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בבחירה של חליפה שגווניה דומים לגווני השמלה או משלימים אותה, יצירת ניגוד דרמטי (למשל שמלת כלה לבנה וחליפה שחורה עם עניבה אדומה), בחירה של חליפה העשויה מבדים דומים עם אפליקציות דומות לאלו של שמלת הכלה (בגבולות הטעם הטוב של בני הזוג כמובן).

חליפות חתן המתאימות לעונת השנה ולמיקום האירוע

לפני בחירת חליפה לחתן בגוונים כהים מבדים עבים וכבדים, עצרו רגע וחשבו. האם החתונה שלכם מתוכננת לקיץ או לחורף? ומה יהיה המיקום – באולם אירועים סגור, על חוף הים (כשיש לחות גבוהה) או בגן אירועים? שאלות אלו חשובות לשיקול שלכם משום שאינכם רוצים חתן חנוט בחליפה כהה וכבדה בשיא החום של חודש אוגוסט.

יש צילומי חוץ, יש סידורים רבים באותו היום וחשוב שגם החתן ילבש חליפה שתהיה לו נוחה ונעימה ולא רק יפה. ההיצע של חליפות חתן בישראל גדל מאוד בשנים האחרונות וניתן בהחלט למצוא מגוון עצום של חליפות, גם בהתאמה אישית.

נעליים לחתן

זהו נושא שלעתים שוכחים עד כמה הוא חשוב כחלק מתהליך בחירת חליפה לחתן – ואין הכוונה לצבע הנעליים. טקס שבירת הכוס בחופה הוא אחד מעמודי התווך של המסורת, ובמקומות רבים אף מחשיבים אותו כ"טקס המעבר לבגרות" הלא רשמי של הדת היהודית.

מסיבה זו, חשוב לבחור נעליים בעלות סולייה קשה ומתאימה היכולה לעמוד בשבירת הכוס ובחלקי הזכוכית הקטנים. המהדרין אף מבצעים בדיקת איכות לנעליים על ידי שבירת כוס דמה כשבועיים לפני החתונה עצמה.

הניחי לו לבחור איתך

אנו מודעים לכך שאת יודעת כבר מגיל שש מה ילבש בעלך העתידי ביום חתונתכם. את החליפה הלבנה הבוהקת את מתאימה לו בעינייך כבר מהדייט השני או השלישי, אבל רגע לפני זכרי שזה גם היום שלו. הניחי לו להשתתף עמך בקבלת ההחלטה ואין כל צורך ליצור ריבים בנושא זה.

אם הוא אינו אוהב עניבות אין כל טעם לכפות עליו, ואם הוא בהיר עור ושיער אל תכריחי אותו ללבוש חליפה לבנה שרק תגרום לו להיראות חיוור יותר. אם טעמו סולידי, אפשר לוותר על חולצת סאטן בוהקת ועל אבנים או אפליקציות אחרות והאמיני לנו שביום החתונה חשוב מאוד שגם החתן המיועד ירגיש בנוח בבגדים שלו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה החתן. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.