הפקת חתונה – לא מה שחשבתם

מגש פירות

אם גם אתם חושבים שהפקת חתונה חייבת להיות עסק יקר אתם לצערנו טועים ומטעים. למעשה, כיום ניתן לחסוך בעלויות ההפקה באמצעים פשוטים שמיד נפרט לגביהם.

אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות שאמנם בחתונה שוברים את הכוס, אבל ממש לא חייבים לשבור תוכניות חסכון ושאפשר גם אחרת. ובינינו – כל החתונות נראות אותו הדבר למרות שכולם רוצים חתונה שונה, אז למה שאצלכם זה לא יהיה על באמת?

איך לחסוך בחתונה בלי לחסוך על האורחים?

אולי תתפלאו לדעת, אבל ניתן לחסוך בחתונה שלכם מבלי לפגוע באורחים ובמקרים רבים הם אפילו לא יידעו. למשל, ניתן לרכוש חליפות חתן בכל חנות לבגדי גברים בזול אם לא תגידו שמדובר בחתונה.

אותו כנ"ל בנעליים ואפילו בשמלה מסיבה אחת – ברוב החנויות ניתן למצוא ביגוד והנעלה מקולקציות קודמות בזול. אפשר כמובן גם לרכוש הכל באינטרנט אבל אנחנו לא ממליצים מסיבה אחת – במקרה הזה אין תחליף למראה עיניים ולמדידה.

וזה לא הסוף כי גם בתחומים אחרים ניתן להוזיל עלויות, למשל להתחתן בחורף או בימי שישי שנחשבים לזולים יותר באופן משמעותי.

גם בתחום העיצוב אפשר לחסוך למשל לוותר על עיצובים גרנדיוזיים במרכז השולחנות, להתחתן מתחת לטלית ולא מתחת לחופה מעוצבת ועוד. אנחנו חושבים שזה גם מוסיף לייחודיות של האירוע כי כבר אמרנו – אתם ייחודיים אז למה שתהיו כמו כולם?

ומה עם האוכל?

אולי תופתעו לדעת אבל גם בתחום האוכל אפשר ללהגיש אוכל בריא ואפילו לחסוך בהוצאות, למשל במקום הגשת הקינוחים הרגילים להציע מגש פירות מעוצב. כי למה לאכול קינוחי פרווה כשאפשר ליהנות מפירות העונה ולשמור על הדיאטה? אנחנו בטוחים שהאורחים שלכם יגידו לכם תודה ואולי אפילו ישאירו צ'ק גדול יותר.

אנחנו באופן אישי ממליצים להשתמש בכל הטיפים בבת אחת, למשל לערוך חתונת צהריים ביום שישי בעונת החורף, לוותר על חופה מעוצבת (במידה חתונת החורף נערכות באולם ולא בגן), לקנות נעליים ובגדים בחנויות רגילות, לוותר על עיצוב גרנדיוזי ובעיקר להזמין מגש פירות מעוצב.

לחסוך בגדול ולהינות מכל העולמות

אולי תופתעו לדעת אבל החסכון כאן יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ואפילו יותר. את הכסף שתחסכו תוכלו להשקיע בדירה או בירח דבש מפנק ובעיקר – להינות מהיום הכי מאושר בחיים שלכם בלי דאגות כלכליות. ואנחנו אומרים –  חתונה כהלכתה מצריכה רק שני עדים וטבעת, אז למה להשקיע בדברים ממש לא נחוצים וגם לבזבז על זה כסף?

פוסט זה פורסם בקטגוריה מידע נוסף. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.