חתונה בחווה

חתונה בחווה, בחירה מקורית שאינה אולם אירועים או גן אירועים

בשנים האחרונות נראה כי עם ישראל מנסה להתחבר לטבע בכל הזדמנות, ואחת מן הדוגמאות לכך הוא מספר הזוגות ההולך וגדל שמעוניין לערוך חתונה לא שגרתית, ובעיקר בטבע. עם כל הכבוד לאולמי החתונות הקלאסיים, רבים מן המוזמנים והאורחים כבר שבעו מתפריטים מקובעים בסגנון מזרחי או אשכנזי, ממוזיקה "של ריקודים" ומכל אותן קלישאות שניתן למצוא בחתונות המסורתיות.

מדוע דווקא חתונה בחווה?

אחת מן החתונות המיוחדות ביותר שניתן לערוך הנה חתונה בחווה באוויר הפתוח לצד כרמים ירוקים, סוסים, מטעים של עצי פרי ופינות חמד נוספות. המרחב הגדול מאפשר לאורחים לפרוק את כל האנרגיות השליליות והאווירה המתוחה שבדרך כלל מלווה אירועים בסדר גודל שכזה, ובמקום זאת ליהנות מן השקט ומן האינטימיות שיש לטבע להציע.

גם הקייטרינג לא חייב להיות קייטרינג קלאסי, והוא יכול להתבסס למשל על מזון אורגני או שולחנות בופה שהאורחים יכולים לגשת אליהם בנוחות ובקלות (אחרי הכול, ברוב החוות אין מגבלה אמיתית של מקום).

יתרון נוסף של חתונה בחווה הוא שהיא דורשת פחות ארגון לוגיסטי לעומת סוגים אחרים של חתונות בטבע, וזאת מכיוון שבעל החווה עצמו הוא בדרך כלל גם המפיק של החתונה ודואג לתשתיות המתאימות כגון חשמל, תאורה, רחבת הריקודים וכו'.

באותו אופן, ניתן גם להזמין לחתונה כמות מצומצמת של מוזמנים: בעוד שמרבית אולמות האירועים לא ישמחו לערוך חתונה שכזו מכיוון שמבחינתם מדובר בבזבוז משווע של תשתיות ולכן גם הפסדי כספי ניכר, בעלי החוות יכולים להיות גמישים יותר בחבילות שהם מציעים או לפנות לחברת הפקה חיצונית.

כמו כן, במקום להשתמש בתקליטן ומערכת רמקולים מפוצצת בדציבלים גבוהים במיוחד, אפשר לשכור את שירותיהם של להקת נגנים חיים או מעגל מתופפים אשר מתאימים הרבה יותר לחתונה במקום מיוחד.

מה חשוב לבדוק לפני שעורכים חתונה בחווה?

לעיתים קל יותר לערוך את החתונה עצמה מול בעל החווה עצמו, אך אם מגלים כי הוא אינו מסוגל לענות על כל הצרכים שלנו כגון הצבת עמדת קבלת פנים או אספקה של גנראטור חרום ומערכת הגברה, הרי שמוטב לפנות אל חברת הפקה המתמחית בחתונות בלתי שגרתיות.

ברוב המקרים, החברה תוכל להציע מחיר תחרותי ואטרקטיבי בזכות הקשרים העסקיים שיש לה עם ספקי חתונות עצמאיים ומתוך ההכרות הקרובה שלה עם תחום האירועים בארץ. כמובן שככל שהחברה יכולה לספק יותר צילומים או קטעי וידאו של חתונות קודמות שערכה (תיק עבודות), כך טוב יותר. מומלץ גם לבקש מכתבי המלצה או לבדוק את דף הפייסבוק ואתר האינטרנט של החברה על מנת לעמוד על טיבה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה המקום. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.