חתונה הפוכה

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה היא חתונה שבה הסדר המקובל של הדברים, דהיינו קבלת פנים – טקס חופה – ריקודים – ארוחה נשבר, והמתחתנים מחליטים כיצד הערב יראה, על פי בחירתם. אם אתם מחפשים משהו שונה לחתונה שלכם, רוצים להתחשב באורחים, או מעוניינים שבחופה ישתתפו רק הקרובים והחשובים לכם, חתונה הפוכה היא האפשרות בשבילכם.

חתונה הפוכה למען האורחים

מתחתנים רבים מזמינים את האורחים לשעה 20:00 בערב, לקבלת הפנים לאירוע שלהם. מכיוון שרובנו מסיימים בשעה 18:00, תקועים בפקקים בדרך הביתה לפחות חצי שעה, וצריכים לנסוע עד לאולם האירועים, נשאר לנו מעט זמן יחסית להתארגן, להתאושש ואולי לנשנש משהו לפני שאנחנו יוצאים לדרך. במצב זה כשאנו מגיעים למקום האירוע, אנחנו ממהרים אל עמדות קבלת הפנים במטרה להרגיע את הבטן הרעבה. לאחר שטעמנו מהמבחר שהציע הקייטרינג לחתונה, אנו מקווים שהחופה תתחיל בזמן ותסתיים מהר, כדי שנוכל כבר לשבת ולאכול.

התרחיש הזה מוכר לכם כיוון שהייתם בעצמכם אורחים בחתונות רבות, אבל בחתונה שלכם ניתנת לכם האפשרות להפוך את היוצרות. כשהאורחים יגיעו הם יוכלו להתיישב בשולחנות ולקבל ישירות את המנה הראשונה. כך גם תוכלו לחסוך את העמדות של קבלת הפנים, וגם תוכלו לספק לאורחים העייפים והרעבים שלכם את מנת האנרגיה שדרושה להם כדי לשמח אתכם ביום החתונה.

חלקנו נאלצים לעבוד עד מאוחר יותר, ולא יכולים לצאת מהעבודה מוקדם בכדי להגיע לאירוע ולהספיק לחופה. חתונה הפוכה, שבה החופה מתקיימת מאוחר יותר, מאפשרת לאורחים כאלו שלא לפספס את לב האירוע, אלא להגיע, לאכול, לרקוד להכנס לאווירה ורק אז להתרגש יחד עם החתן והכלה.

אם אתם מזמינים הורים לילדים ואת הילדים עצמם לחתונה שלכם, חתונה הפוכה יכולה להיות פתרון מושלם עבורם כיוון שכך הילדים וההורים יהנו מהאוכל שיוגש באולם, ויוכלו לרקוד ולשמח אתכם לפני שיפרשו לנמנם על הכסאות או יוחזרו על ידי הוריהם הביתה.

חתונה הפוכה לטובת חופה אינטימית

אם לא רציתם את כל העולם ואשתו בחתונה שלכם, אך נאלצתם להתפשר עם ההורים, חתונה הפוכה יכולה לרצות את כל המעורבים בעניין. אם תחכו עם החופה לשלב מאוחר יותר בערב, האורחים שהגיעו "כי צריך" יעזבו לוודאי, ומי שיישארו הם אלו שרוצים להיות שם אתכם בטקס החופה ואלו שתרצו שיהיו שם.

במידה ואתם רוצים שיחתן אתכם רב מבוקש, חתונה הפוכה יכולה להיות יתרון עבורכם במקרה והוא תפוס בתאריך שלכם. אם החופה שלכם תתקיים מאוחר, הוא יוכל לנסוע אליכם ולקדש אתכם בדיוק כפי שרציתם, ולא תצטרכו להתפשר על רב אחר.

הרכב המשתתפים באירוע וההעדפות האישיות שלכם, יעזרו לכם להחליט האם חתונה הפוכה מתאימה לכם. מה שחשוב הוא להודיע לאורחים על התכנון, כדי למנוע הפתעות ולאפשר למאחרים הכרוניים להספיק לתפוס את המנות המוגשות. שיהיה לכם במזל טוב ובהצלחה!

פוסט זה פורסם בקטגוריה המקום. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.