חתונה על הים

חתונה על הים

הים וחוף הים הם מהמקומות הרומנטיים שיש. עבור רבים מהמתחתנים הם מזכירים רגעים יפים, דייטים מרגשים ומוצלחים ולא פעם גם את הצעת הנישואין עצמה. השאיפה לחתונה על חוף הים היא אחת הנפוצות בקרב מתחתנים, אך לא רבים מממשים אותה, כיוון שהיא דורשת הכנות לוגיסטיות רבות מהחתונה הסטנדרטית.

מה צריך כדי לקיים חתונה בחוף הים?

כמו שלא ניתן לקיים הפגנה ספונטנית, לא ניתן גם להפקיע את החוף לטובת חתונה בחוף הים מבלי להסדיר את הנושא תחילה עם הרשויות. כדי לקיים חתונה על חוף הים, צריך לקבל אישור מהמשטרה, מהרשות המקומית שהחוף בתחומה, ממכבי האש, ומרשות שמורות הטבע. בחופים שבהם כבר התקיימו חתונות על החוף, יהיה קל יותר לעבור את ההליך הבירוקרטי הזה ושימוש במפיק אירועים המנוסה בכך, יכול לסייע גם כן.

כאשר מתכננים חתונה על חוף הים חשוב לדאוג לכל הפרטים הקטנים והגדולים. ראשית צריך למצוא ספק שולחנות וכסאות, כדי שהאורחים יוכלו לשבת ולאכול. שנית, צריך לדאוג לגנרטור עבור התאורה וההגברה שתצטרכו לשכור כדי שהאורחים לא ישבו בחושך וכדי שתוכלו לרקוד ולשמח. לא סביר להניח שתרצו לשלוח את האורחים לשירותים של החוף, ועל כן תצטרכו גם לדאוג לשירותים כימיים בכמות מספקת, ולמי שינקה אותם במהלך ערב החתונה שלכם.

גם האחריות על ויסות הטמפרטורה תלויה בכם – ביום תצטרכו צלונים שיגנו מפני השמש, ובערב פטריות חימום שימנעו מהבריזה של הים להקפיא את האורחים. תצטרכו גם לבחור תאריכים שבהם לא צפוי גשם, ולקוות שמזג האוויר יהיה בעזרכם. כשמתכננים חתונה על הים חשוב גם לדאוג לאבטחה, שתדאג לתחימת האירוע ותמנע מזרים להרוס לכם את החתונה הן על ידי נוכחות בפועל והן על ידי גניבת המתנות שתקבלו, וכן לביטוח למקרה שבו חלילה יקרה דבר מה לאחד המוזמנים.

למה בכל זאת כדאי לכם לשקול חתונה על חוף הים?

נכון שכל ההתעסקות הזו נשמעת מייגעת, אבל אם באמת חשוב לכם שהחתונה שלכם תייצג אתכם, תהיה שונה בנוף החתונות ותתן לכם אפשרויות שחתונה רגילה לא יכולה לתת, אולי שווה להשקיע את המאמצים. וזה עוד לפני שדיברנו על האפשרות להתחתן בשקיעה ולקבל את תמונות החתונה הכי יפות שיש.

חתונה ליד הים מאפשרת לכם לסדר את המרחב כפי שתרצו. כך למשל, אם תרצו להיות מוקפים בחברים ובמשפחה ברגע החופה, תוכלו לסדר אותם סביבכם בחצאי עיגולים, כך שאיש לא יהיה רחוק מדי או יפספס את המתרחש. מנגד, תוכלו להפריד בין הרחבה לבין הישיבה ליד השולחנות, כך שהמבוגרים לא יצטרכו לסבול מהמוזיקה.

יש גם פתרון ביניים!

בשל הביקושים הרבים לחתונה על חוף הים קמו בשנים האחרונות וילות יוקרה לאירועים וכן מספר גני אירועים ואולמות, המציעים נוף המשקיף לים, דרך קירות זכוכית או מגג המקום. מקומות אלו מאפשרים למתחתנים שרוצים חתונה ליד הים לקבל את הנוף המושלם, את המיקום האידיאלי ואת הגשמת החלום בלי הטרחה הנלווית ועם התשתית המתאימה לאירוע.

עוד משהו שחשוב לזכור אם מתכננים חתונה ליד הים…

חתונה על חוף הים, מכתיבה קוד לבוש נינוח יותר, ולכן לא מתאימה לכלות שרוצות להראות נסיכותיות ביום החתונה שלהן, ומצפות לראות את החתן בחליפת 3 חלקים. למעשה, אם אתם מתחתנים על חוף הים, חשוב שתודיעו על כך לאורחים, כדי שיוותרו על העקבים, שמלות הערב המפוארות וכן הלאה. גם החלום על בייביליס בחתונה יכול להתנגש עם הרצון להתחתן ליד הים, שכן הלחות נוטה להרוס תסרוקות. אם אתם מחליטים כבר להתחתן ליד הים, בחרי בתסרוקת פשוטה ובאיפור עמיד.

אם כבר השקעתם רבות כדי להתחתן ליד הים, נצלו את המוטיבים שלו בעיצוב, כדי ליצור הרמוניה. השתמשו בסקלת הצבעים המתאימה, מספרו את שולחנות האורחים באמצעות צדפות, וכן הלאה. אם אתם מתכננים לתת מתנות לאורחים, שקלו לרכוש עבורם כפכפים לחתונה, שיאפשרו להם לרקוד בחתונה שלכם מבלי לטבוע בחול.

שתהיה לכם חתונה נעימה!

פוסט זה פורסם בקטגוריה המקום. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.