חתונת צהריים

חתונה בצהריים

אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות, להבטיח לעצמכם חתונה קטנה ואינטימית, או אפילו אם אתם שונאים לרקוד, חתונה בצהריים ביום שישי יכולה להיות פתרון מושלם עבורכם. בשנים האחרונות הטרנד של חתונות צהריים הפך לנפוץ יותר, והוא מאפשר לחתן ולכלה להנות ממספר יתרונות.

ראשית, העלות של חתונת צהריים זולה יותר. בעוד שחתונה בחמישי בערב יקרה יותר מאשר חתונה בשאר ימי השבוע, חתונה שמתקיימת כ-12 שעות אחר כך, תעלה פחות באופן משמעותי. מכיוון שימי שישי הם ימים פחות עמוסים באולמות אירועים וגנים, תהיה נכונות גדולה יותר מצידם ללכת לקראתכם עם המחיר.

גם ספקי השירותים האחרים באירוע כגון המאפרת שתעשה איפור כלות, הצלמים וכן הלאה, יעלו לכם פחות, כיוון שמדובר באירוע קצר יותר באורכו (ולכן נדרשות פחות שעות עבודה של הצלמים) ומכיוון שהביקושים להם נמוכים יותר ביום זה.

חתונה בצהריים חוסכת מכם גם שלל הוצאות נוספות, כגון הוצאות על אטרקציות לרחבה, עלויות DJ וכו', ולכן עשויה לחסוך אלפי שקלים גם בסעיפים אלו. בנוסף, חתונה בצהריים נחשבת לפחות "מחייבת" ולכן הכלות שבוחרות בה, בוחרות בשמלות כלה קלילות יותר, על פני המחוכים ושמלות ההוט קוטור. שמלות אלו נחשבות לזולות יותר, ובמקרים רבים ניתן לסכם גם את ההוצאות על השמלה עבור חתונת צהריים בפחות מ-3,000 ₪.

יתרונות של חתונה בצהריים בעיני האורחים

אם יש לכם מספר נמוך של אורחים, יהיה לכם קשה לתפוס מקום מבוקש בערבי השבוע מבלי לשלם מינימום גבוה מאד. בדרך כלל, מכיוון שחתונות צהריים קטנות יותר, דרישות המינימום לא חלות עליהן וכך יתכן שתוכלו להשיג את המקום המבוקש שרציתם, בלי לשלם "קנס" על מיעוט המוזמנים.

חתונת צהריים היא חתונה שנוח מאד להביא אליה ילדים. אם חשוב לכם שהילדים של החברים ובני המשפחה יקחו חלק באירוע שלכם, זהו פתרון אופטימלי. בעוד שחתונה ממוצעת מתחילה בדרך כלל רק לקראת השעה 21:00 בה הילדים צריכים כבר ללכת לישון, חתונת צהריים מתקיימת בשעות העירות שלהם ומאפשרת להם לקחת בה חלק.

למעט בחתונות, רוב האורחים לא נוטים לאכול בשר בשעות הלילה המאוחרות, אבל כן יעריכו ארוחה חמה באמצע היום. גם אם אתם מתכננים לקחת קייטרינג חלבי לחתונה, הוא יראה הגיוני בעיני האורחים בשעות הללו. בגדול, המשמעות היא שאתם יותר חופשיים עם התפריט כאשר אתם בוחרים בחתונת צהריים.

יתרונות חתונה בצהריים למתחתנים

אם אתם לא אוהבים לרקוד או סתם ביישנים, חתונת צהריים יכולה לפטור אתכם מהמשימה הזו. בדרך כלל האווירה בחתונת צהריים שונה, והיא אינה מחייבת את הסלואו המסורתי ואת קריעת רחבת הריקודים אחר כך. באירוע רגיל האורחים ירימו גבה אם לא תהיה מוזיקת ריקודים, ואילו בחתונת צהריים המוזיקה היא בדרך כלל מוזיקת רקע.

חובבי הטבע והנוף יכולים לנצל אותם במלואם אם יערכו חתונת צהריים. אם אתם מתחתנים ליד הים, באתר ארכיאולוגי או בחורשה, ובחרתם במיקום בגלל יופיו, תוכלו ממש לראות ולחוות אותם מבלי להעזר בתאורה מלאכותית, אם תתחתנו באור יום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה המקום. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.