חתונת קונספט

טירה - חתונה בקונספט של סיפורי אגדות

יום החתונה הוא היום שלכם, המתחתנים, והוא אמור לשקף את מי שאתם ואת ההגדרה של יום מושלם עבורכם. רוב המתחתנים מתאימים את עצמם לסטנדרט ובוחרים את פסיפס הפריטים לאירוע בלי ליצור קונספט ברור, אך יש מתחתנים שהולכים עם העניין עד הסוף ויוצרים חתונת קונספט, קצת אחרת.

מה זו חתונת קונספט?

חתונת קונספט היא חתונה שסובבת סביב נושא מסוים. הנושא הזה יכול להיות תקופה היסטורית, כמו למשל שנות ה-40 או כיוון מוגדר כמו חתונה שנראית כאילו נלקחה מספרי אגדות.

בחתונות קונספט הבגדים של החתן והכלה, המוזיקה לאירוע, העיצוב, ההזמנות לחתונה וכל מה שניתן להתאמה אישית, מתחברים יחד כדי להעביר את האורחים מה"כאן ועכשיו" למקום שאליו בני הזוג מתחברים.

כך למשל, אם בני הזוג מתחברים לקונספט של סיפורי אגדות, הם יכולים לעצב את ההזמנות ואת כרטיסי ההושבה עם ציורים מאגדות, ציטוטים מתוך וכו'. המקום לאירוע יהיה טירה או מבצר, שמלת הכלה תהיה נסיכותית ויהיה לה כתר, השיער יאסף במראה "נסיכותי", ואם יש לבני הזוג חברים שמשחקים משחקי תפקידים הם אפילו יכולים לבקש מהם להגיע בשריונות, וכן הלאה.

דברים שצריך לקחת בחשבון כשמתכננים חתונת קונספט

ניתן לבקש מהקהל לקחת חלק בחתונת הקונספט, וסביר להניח שיהיו חברים ואורחים שיתלהבו מההזדמנות לשבור את השגרה, אך חשוב לזכור שאורחים רבים עשויים לא להתחבר לכך ולכן לא להתאכזב אם הדודות מגיעות בכל זאת בשמלת פאייטים שחורה, או חלק מהאורחים באים בכל זאת בג'ינס.

חשוב גם להבין שחתונת קונספט עלולה לעלות יותר מחתונה רגילה משום שהספקים צריכים להתאמץ וליצור עבורכם עיצובים חורגים מהשגרה. אם אתם מעוניינים לקיים חתונת קונספט אך מוגבלים תקציבית, חשוב להיות קפדנים אפילו יותר מתמיד על התקציב.

תמיד חשוב לבחור ספקים שיש איתם כימיה טובה, אבל במקרה של חתונת קונספט חשוב לבחור גם בספקים שמדברים בשפה שלכם. ספרו להם על הרעיון לחתונה והקשיבו להצעות שלהם. אם הן בכיוון של מה שחשבתם תוכלו להקטין את הסיכוי לתסכולים שמקורם בחוסר הבנה עם הספקים.

ההורים יכולים להוות גם כן מכשול, שכן הם עלולים לחשוב שזה לא מספיק מכובד עבור החברים מהעבודה שלהם. כדי למנוע חיכוכים ובעיות מסוג זה, כדאי לעדכן אותם על התכנון מראש ולנסות לראות האם ניתן להגיע לעמק השווה ולמצוא פתרונות שמקובלים על שני הצדדים.

חשוב גם שתרגישו בנוח בתוך הפסיפס שנוצר, שכן פתאום אי שם באמצע הדרך עלולים לעלות חששות שמא זה נראה כמו הצגה ולא חתונה. שוחחו ביניכם על מה שמפריע, ודאו שנוח לכם ולבני הזוג עם ההחלטות שהתקבלו ואלו שעתידות להתקבל, והיו רגישים להיסוסים מצד האחר המשמעותי שלכם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה המקום. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.