אטרקציות וגימיקים לחתונה

אטרקציות לחתונה - זיקוקים

בסצנות החתונה המפורסמות מ"בת הים הקטנה" ו"סינדרלה", השמים מתמלאים זיקוקים רגע לאחר שהזוג הצעיר הופך לבעל ואשה. הדימוי הזה שהולך איתנו מילדות, גורם לרבים לרצות שזיקוקים יעופו גם בחתונה שלהם, וכתוצאה מכך התפתחה תעשייה שלמה של אטרקציות לחתונה.

זיקוקים לחתונה

אלו שמתחתנים בגנים פתוחים, יכולים להרשות לעצמם להגשים את חלום סינדרלה במלואו ולמלא את השמיים בזיקוקים בדיוק רגע לאחר שבירת הכוס. בישראל פועלים מספר מפעילי זיקוקים המורשים לספק ולהפעיל זיקוקים לחתונה. כאשר בוחרים ספק זיקוקים לחתונה, חשוב לוודא שיש לו רישיון, ביטוחי אש וכבאות, זיקוקים שעומדים בתקנים והמלצות ממתחתנים אחרים.

מומחי זיקוקים לחתונה מגיעים למקום האירוע עם מחשבי הפעלה שיכולים להסתנכרן למתרחש באירוע, ולירות את הזיקוקים לאוויר בדיוק ברגע השיא, כשברקע יתנגן השיר שבחרתם לשבירת הכוס.

אטרקציות לחתונה

אם אתם חוגגים באולם אירועים או שגן האירועים שלכם לא מאשר הפעלת זיקוקים לחתונה בתחומו, קיימות עוד אטרקציות לחתונה שיכולות להשיג עבורכם את האפקט המבוקש. אחת האטרקציות המבוקשות היא פירוטכניקה שכוללת מפלי ומזרקות אש, שיצרו מסביבכם מראה של זיקוקים אך בגובה נמוך יותר.

גם ענן עשן הוא אחד האטרקציות לחתונה שכאילו נלקחו מסרטי דיסני. בעודכם רוקדים את הריקוד שלכם יחד, הרחבה מתמלאת בעשן סמיך שגורם לכם להראות כאילו אתם מרחפים באוויר. אפשרות נוספת שמעשירה את הריקוד היא בועות סבון או אפילו בועות אכילות ואפילו אלכוהוליות שאותן יכולים האורחים לתפוס בפיהם.

קונפטי נחשב גם הוא לאטרקציה מועדפת בקרב מתחתנים, ורבים נוטים "לפוצץ" אותו ברחבה במהלך הריקודים או ללוות את החתן והכלה לחופה במטח קונפטי.

גימיקים לחתונה

כשמדברים על גימיקים לחתונה מדברים על שלל של הפתעות משמחות. הגימיקים הנפוצים ביותר הם קישוטים לרחבה, שכוללים שרשראות הוואי, סטיקלייטים, משקפיים משעשעים, משרוקיות בלונים וכו'.

גם גימיקים אכילים כגון בר ממתקים, בר אקטיבי של משקאות ושייקים, מזרקות שוקולד, עמדות הכנת פנקייקים וכדומה הפכו לגימיקים נפוצים לחתונה בשנים האחרונות. גם צנצנות אישיות של ריבות המוכנות על ידי בני הזוג, או מתנה לכל אורח נחשבות לגימיקים מקובלים ונפוצים, שמראים על השקעה וחשיבה מצד החתן והכלה.

יש גימיקים לחתונה שהופכים אותה לבלתי נשכחת, כמו למשל בובות ענק שמרקידות את האורחים על הרחבה, כי עד שלא ראיתם את דודה רבקה רוקדת עם דוב ענק, לא ראיתם שמחה מהי.

גימיקים אחרים לחתונה משאירים לאורחים מזכרת ממנה. ברשימת הגימיקים לחתונה הללו ניתן למצוא את המגנטים שלא נס ליחם ואת תיבות הצילום שמזכירות את אלו שנהגנו להצטלם בהן בילדות בקניונים. בחתונות רבות ניתן גם למצוא תיבות שבהן האורחים יכולים להקליט סרטון וידאו לחבריהם שמתחתנים, ולהשאיר להם מזכרת נוספת מהערב החשוב בחייהם.

לעשות את זה נכון

כפי שנוכחנו לראות היצע הגימיקים לחתונה גדול מאד, אך רצוי שלא להגזים בכמויות הגימיקים המשולבים באירוע אחד. בדרך כלל מומלץ שלא לבחור יותר מ-3 גימיקים שונים, בכדי לא להפוך את החתונה שלכם מאירוע מרגש לקרקס של הפתעות.

גימיקים לחתונה הם לא עניין זול ברוב המקרים ולכן חשוב לבחור מה באמת תרצו שהאורחים יקבלו מהאירוע, ואילו אלמנטים ישפרו את התמונות שילקחו במהלכו על ידי הצלמים המקצועיים אותם בחרתם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.