אלבום חתונה מעוצב – הזכרון שלכם מהאירוע

אלבום חתונה

ערב החתונה שלכם יניב בסביבות 1000 תמונות, שכוללות את הצילומים המקדימים, את האירוע, את האורחים ואת הריקודים. מכיוון שלא פשוט לעבור עליהן, ומשום שיהיו כאלו שתרצו לזכור ולהציג, סביר להניח שתרצו אלבום מעוצב. בשוק קיימים מספר סוגים של אלבומים שלכל אחד מהם יתרונות שונים ואנו ב-reshimu נסייע לכם להבין מה מתאים לכם.

מבוא לעיצוב אלבום חתונה

בכדי לעשות אלבום חתונה מעוצב, תצטרכו לבחור את התמונות שהכי אהבתם מהאירוע. התמונות שתבחרו ישמשו כבסיס לאלבום ועליהם תוכלו להוסיף טקסטים, מזכרות כגון עיצוב ההזמנה שלכם וכן הלאה.

אם תרצו עותקים של האלבום המעוצב עבור ההורים, כדאי להתייעץ איתם ולראות אילו תמונות חשובות להם. מכיוון שאנחנו ביקורתיים יותר לגבי עצמנו, לא נרצה שנבחר תמונות שההורים לא מרגישים איתם בנוח, אלא נמצא את עמק השווה.

אלבום חתונה דיגיטלי

אלבום חתונה דיגיטלי הוא האופציה היותר זולה כשמדובר בעיצוב אלבומים. באופציה זו המעצב לוקח את התמונות שבחרתם, מוסיף רקעים ועריכה גרפית, ויוצר אלבום של קצבים בו תוכלו לדפדף, לשתף ברשת ולשלוח לקרובים לכם.

מכיוון שמדובר בעיצוב דיגיטלי, תוכלו להכניס אפקטים מיוחדים, לשלב תמונות שלא צולמו באירוע, ולהכניס את התמונה שלכם על גבי רקעים שונים שמתאימים לכם.

אם יש לכם כישורי פוטושופ ועיצוב, תוכלו ליצור בעצמכם אלבום חתונה דיגיטלי. תוכלו לקנות ברשת תוכנות עם טמפלטים עליהם תוכלו להלביש את התמונות שלכם בפוטושופ, ואם תרצו אפילו להדפיס את האלבום הדיגיטלי באמצעות אתרי הדפסות האלבומים שהפכו נפוצים בשנים האחרונות. אם זה התכנון שלכם, אל תשכחו לבדוק מה המידות שדרושות להדפסת אלבום החתונה כדי שלא תצטרכו לעבוד פעמיים.

כמו כן, כלות שהתנסו בעיצוב האלבום של עצמן, מדווחות כי מדובר בפרויקט קשה משציפו, משום שכפי שכבר הזכרנו, הביקורת העצמית של כולנו מאד גבוהה, אך גם מדווחות שהתוצרים היו יפים ומתאימים להן יותר משמעצב חיצוני היה יכול ליצור.

אלבום חתונה מעוצב

אלבום חתונה מעוצב הוא אלבום בכריכה קשה, שבו נמצאות התמונות שלכם.

את האלבום יוצר אומן שמשתמש בתמונות על ידי גזירה שלהן, העתקתן מספר פעמים על הדף בגוונים שונים, הדבקת אלמנטים קישוטיים וכתיבה, שיוצרים מראה תלת מימדי.

אלבום חתונה מעוצב יקר מאלבום דיגיטלי, ובדרך כלל תוכלו לקבל ממנו עותק יחיד, כאשר ההורים מקבלים אלבום כיסים רגיל בו יסודרו התמונות.

ברוב המקרים הצלם חתונות שתבחרו יציע לכם חבילה הכוללת אלבום חתונה מעוצב, אך לפני שתסכימו לכך, בדקו את סגנון עיצוב האלבומים שכבר נעשו דרכו כדי לוודא שהוא לטעמכם.

אם תחליטו שלא, תוכלו למצוא ברשת אמנים רבים שישמחו ליצור עבורכם אלבום מעוצב בהתאם לדרישות ולחלומות שלכם.

חשוב לזכור עם זאת, שמכיוון שאלבום חתונה מעוצב הינו יחיד וייחודי, אם חלילה יקרה לו משהו, לא ישאר תיעוד בדמות אלבום מעוצב מהחתונה שלכם, ולכן עליכם לקחת זאת בחשבון ולוודא שתוכלו למצוא לו מקום בטוח בבית.

אם אתם אנשים של ספרים וחובבים את תחושת הדפדוף, אלבום מעוצב יהיה הפתרון המושלם עבורכם, בעוד שאם אתם חובבי המחשב אלבום דיגיטלי שילך אתכם לכל מקום יהיה מושלם לצרכים שלכם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.