הפתעות לחתונה

אטרקציות לחתונה - זיקוקים

מסיבת החתונה היא אירוע מלא שמחה, תוסס וצעיר ולרוב מה שמסייע ליצור אווירה זו הם הגימיקים לחתונה. כיום בני הזוג יכולים לבחור מתוך מגוון עצום של אטרקציות לחתונה ואלפי רעיונות מקוריים גימיקים משעשעים ומקוריים שיקפיצו את האווירה, יתנו לכל האירוע את החתימה המיוחדת של הזוג המאושר, ויסייעו לבניית אירוע בלתי נשכח. במאמר זה נציע מספר דוגמאות של אטרקציות פופולריות במיוחד.

בלונים לחתונה

בלונים מאז ומעולם היו אחד הסמלים המובהקים של חגיגה ושמחה בכל אירוע. בין אם מדובר ביום הולדת, בר מצווה או מסיבה פשוטה במשרד – בלונים הם הבחירה הראשונה של קישוט המעיד על אופיו השמח של האירוע.

התחום של בלונים לחתונה התקדם מאוד, כך שהיום ניתן לשלב בחתונה בלונים בצורות שונות, חדשות ומלהיבות: שער כניסה עשוי כולו בלונים, חופה מקושטת בבלונים מסוגים שונים וכמובן שלל סוגי בלונים (רגילים והליום) לאירוע עצמו.

יש המקשטים את האולם כולו ב"עמודי" בלונים, בבלונים עם תמונות החתן והכלה ואף מחלקים בסוף הערב מתנות לאורחים בצורת בלונים שכאלו.

בובות אלכוהול לחתונה

עוד אטרקציה חדשה ומבוקשת היא הזמנת בובות אלכוהול לחתונה. מדובר בבובת ענק של בקבוק משקה אלכוהולי המולבשת על אדם, והבובה מצטרפת בשלבים שונים של הערב. מסיבת הריקודים בחתונה תראה אחרת לגמרי עם בובות אלכוהול עצומות אלו שמצטרפות לרחבת הריקודים וגם בשלב של קבלת הפנים הבובות תורמות מיד להקפצת האווירה לתוססת ושמחה ומשתלבת כמובן היטב במנהג של השתייה לחיים והשקיית בני הזוג (בזהירות כמובן, לא להגזים!). זהו גימיק מבוקש במיוחד בחתונות בהן יש צעירים רבים והאווירה בהתאם, אך מנגד הוא יחסית טרי בשאטרקציות לחתונותוק הגימיקים לחתונה ועל כן לא נחשב לשחוק ומאוס.

קריקטוריסט לחתונה

המקרר הישראלי הממוצע, נראה כמו זירת מזכרות מחתונות, לפי כמות המגנטים התלויים עליו.

בעוד שהמגנטים מאפשרים לזכור מתי יום הנישואין של החברים שאליהם קיבלתם הזמנה, ההתלהבות של האורחים מהם כבר אינה בשיאה, ועל כן, לפחות בעיני האורחים, הם כבר לא נחשבים בתור גימיקים לחתונה יותר, אלא כמשהו שכולם עושים.

אם אתם לא רוצים להיות כמו כולם, אחת האפשרויות להחלפת המגנטים במתנה מקורית ומגניבה, היא לשכור קריקטוריסט שיצייר את האורחים במהלך ערב החתונה שלכם, וישלח יחד איתם את הקריקטורה כמתנה אישית מהערב המיוחד שלכם.

בכדי שהחתונה תהיה שמחה, מקורית ומיוחדת, רצוי לבחור אטרקציות לחתונה שיהיו ייחודיות ויסייעו לתת לאירוע אופי משלו, וכך להבטיח להגביר את ההנאה של האורחים מהאירוע. מאחר ואנו מודעים לכמות האירועים אליהם מוזמן הישראלי הממוצע, נרצה שהאירוע שלנו יהיה יוצא דופן ומקורי, ולכן מומלץ לחשוב אילו גימיקים לחתונה יניבו את האפקט הזה.

אחד הדברים החשובים ביותר בהקשר של גימיקים לחתונה, הוא לזכור את עניין המידתיות. האורחים שלכם באו כדי לשמוח ולחגוג אתכם, ובשבילם ה-אטרקציה לחתונה, היא האינטראקציה איתכם והאפשרות להפוך את הערב שלכם לשמח ומאושר.

לקריאה נוספת: אטרקציות וגימיקים לחתונה

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.