להיות או לא להיות בקבלת פנים?

קבלת פנים

כמו סוגיות רבות אחרות בנוגע לארגון חתונה, גם בסוגיית הנוכחות של בני הזוג המתחתנים בקבלת פנים בחתונה שלהן יש שתי אסכולות מנוגדות.

להיות בקבלת פנים בחתונה

האסכולה הראשונה היא זו שאומרת כי במהלך הערב סביר להניח שתרקדו עם החברים הקרובים, ולכן נוכחותכם בקבלת פנים תאפשר לכם לומר שלום ותודה גם לאורחים שפחות קרובים אליכם, לחברים של ההורים ולקרובי המשפחה מדרגות רחוקות יותר.

יתר על כן, קבלת הפנים מאפשרת לכם להרגע, לשוחח בניחותא עם אנשים שאתם אוהבים ומכירים, ולהפחית את הלחץ לפני טקס החופה. האמיצים שביניכם גם יוכלו לנשנש משהו מהאוכל המוגש בקבלת הפנים, שכן אחר כך לא יהיה לכם זמן לאכול, בין הריקודים, הצילומים והשיחות עם יושבי השולחנות. אפשר גם לנצל את הזמן של הקבלת פנים כדי לשתות משהו בבר ולהרגיע את המתח שנצבר בכם לקראת החופה.

סיבה נוספת אותה מציגים תומכי ההמצאות בקבלת פנים היא הצילומים. אם כבר השקעתם בצלמים שילוו אתכם במהלך הערב, כדאי שהם יעשו את עבודתם גם במהלך קבלת הפנים ויצלמו אתכם עם האורחים.

לא להיות בקבלת פנים בחתונה

מכיוון שלכל מטבע יש שני צדדים, גם למתנגדי ההופעה לקבלת פנים בחתונה יש טיעונים טובים למדי. ראשית, מכיוון שהגעתם אל האולם מצילומי החוץ שלכם, יתכן שעדיף לכם להתסגר בחדר החתן-כלה, ולהתאושש קצת. באותו הערב תהיו גם ככה מוקפים כל הזמן בחברים ובמשפחה ולכן קחו לכם את הזמן עד לחופה בכדי להיות אחד עם השנייה ולהתאושש.

שנית, העדרות מקבלת הפנים שלהם, תאפשר לבני הזוג לעשות צילומים נוספים או במקום בו בחרו לעשות צילומים מקדימים או באזור מקום האירוע שלהם. היא תעשיר להם את הפורטפוליו של התמונות מהחתונה, מבלי לגזול דבר, כיוון שאחר כך ישוחחו גם ככה עם כל האורחים.

הסיבה האחרונה אותה מציגים מתנגדי ההגעה לקבלת פנים היא אפקט ה"וואו". ביום חתונתה הכלה נראית הכי טוב משנראתה אי פעם, הודות לתסרוקת המיוחדת שעשו לה, לאיפור כלות שעליה, לשמלת הכלה שלא דומה לשום שמלה אחרת שלבשה בחייה, ולזוהר הקורן ממנה. כאשר הכלה נגלית לאורחים רק כאשר היא פוסעת על השביל בדרך לחופה, לכולם יש הזדמנות להתרשם מיופיה בו זמנית, ואפקט ה"וואו" גדול יותר מאשר במצב בו היא פוגשת את האורחים בקבלת פנים.

להגיע או לא להגיע?

ההחלטה האם להגיע לקבלת פנים בחתונה שלכם או לא צריכה להתקבל בתיאום ביניכם, ובשיחה גלויה על ההעדפות שלכם. אפשרות נוספת היא למצוא מעין פשרה בין הגישות ולהגיע קצת לפני החופה לאזור קבלת הפנים. אז יראו אתכם בעיקר האורחים שעוד לא הלכו לתפוס את מקומם ליד החופה, אבל אפקט ה"וואו" ישמר במקביל.

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.