קליפ חתונה

חתונה הפוכה

בשנים האחרונות כל התחום של מציאת אטרקציות לחתונה רק הולך ומשתדרג, ואחת האטרקציות המקוריות, המעניינות והמבוקשות במיוחד היא קליפ חתונה. קליפ החתונה הוא מתנה מהחתן והכלה לאורחים שלהם, כזו שחושפת משהו מחייהם ומאופיים.

כיצד קליפ חתונה תורם לאירוע?

בכדי להפוך קליפ חתונה לאטרקציה ממשית אפשר להשקיע מחשבה, דמיון, יצירתיות וגם עלות לפי היכולת האישית וליצור סרטון מקסים ומושלם – שיתכתב עם האווירה באירוע.

קליפ חתונה לא חייב להיות מורכב ממספר תמונות ילדות שנערכו יחדיו בתוכנה ביתית. הקליפ יכול להיות הומוריסטי, מרגש, פשוט, מורכב – כל מה שתרצו שיהיה.

הקליפ מוקרן במהלך החתונה, בדרך כלל בסביבות אחת ההפסקות להגשת המנות.

ככל שהקליפ יהיה מושקע יותר כך מובטחת תוצאה סופית מרהיבה שתרגש את האורחים ותספק אתנחתא נהדרת ומיוחדת של החתונה.

גם לאחר האירוע, הקליפ נשאר לכם כמזכרת מתוקה שלעתים מרגשת בדיוק כסרט החתונה עצמו.

האם להכין לבד או להשקיע בהפקה?

קליפ חתונה ניתן להכין לבד בתוכנות עריכה ביתיות, או באמצעות אתרים ואפליקציות כדוגמת http://animoto.com/, או לשכור בעלי מקצוע שיפיקו קליפ עבורכם. לעתים הפקת קליפ חתונה מגיעה כחלק מחבילת הצילום של האירוע, או בתוספת קטנה יחסית.

הכנה לבד הינה מספקת ומשעשעת אך לעתים היא מצריכה זמן רב שלא תמיד נמצא בשפע, בטח לא לפני החתונה כאשר המשימות והעומס מורגשים ביתר שאת.

בדיוק מסיבה זו, אנו ממליצים לבדוק שתי אופציות נוספות. האחת היא האם חברת הצילום ששכרתם יכולה להפיק עבורכם קליפ חתונה שכזה, כי חלק מהחברות אכן מספקות שירות שכזה, או לשכור חברה שזו ההתמחות שלה – הפקת קליפים לאירועים. היתרונות שבלקיחת גורם מומחה, של חברת הצילום עצמה או חברה אחרת המתמחה בהפקות קליפים לחתונה הוא סרט איכותי ומושקע יותר בביצוע שלו.

העלויות הממוצעות אינן גבוהות כל כך ונעות בין 500 ₪ ל- 1500 ₪  לקליפ, כאשר על סכום זה צריך להוסיף את עלות המקרנים באולם, עלות המשתנה מאולם לאולם.

כמובן שאם אתם מתכננים הפקה מושקעת יותר, קחו בחשבון עלויות איפור, שכירת תחפושות או ביגוד, וכן הלאה.

רעיונות והמלצות נוספים

חפשו ביוטיוב או באתרים נוספים כדוגמת באזפיד, דוגמאות לקליפי חתונה כדי לקבל רעיונות ומושג. טרנד חם במיוחד, למשל, הוא ליפסינקינג עם חברים.

בוחרים שיר מוכר ומצלמים את הקליפ עם השיר ברקע בעוד הזוג והחברים או כל מי שמעוניינים מבצעים ליפסינק עם השיר תוך כדי ריקוד או כל דבר אחר.

עוד טרנד הוא צילום הקליפ במקומות העבודה של בני הזוג, או אפילו ביצוע חיקוי לסצינה מסרט פופולרי. אפשר כמובן גם לצלם קליפ בהפתעה לבן או בת הזוג, מבלי שידעו. מגוון האפשרויות הוא אינסופי, כיד הדמיון הטובה עליכם.

המלצה אחרונה: שימו לב שהקליפ לא יהיה ארוך מדי. קליפ קצר של חמש דקות יקלע בדיוק למטרה, בעוד שקליפ ארוך שעשוי להיות מייגע עבור חלק מהאורחים, בעיקר אם הוא כולל בדיחות אישיות.

כדאי גם שלא להעמיס בקליפים במהלך החתונה, כך שלפני שאתם ניגשים לבצע קליפ כזה בעצמכם, ודאו שהחברים לא מתכננים כבר אחד עבורכם.  והחשוב ביותר – אל תשכחו ליהנות מהתהליך. מזל טוב ובהצלחה בהכנת הקליפ!

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.