בחירת תקליטן לחתונה

DJ לחתונה

תקליטן הוא האיש שאחראי על מצב הרוח באירוע שלכם. הוא צריך להרגיש את הקהל, לרגש אותו ולשמור על האנרגיות הנכונות לאורך כל שעות האירוע. אנחנו ב-reshimu ריכזנו עבורכם את כל הטיפים לבחירת תקליטן לחתונה.

תקליטן לחתונה – מה הסגנון שלכם?

תקליטנים שונים מתחברים לסגנונות מוזיקליים שונים. אם אתם חובבי מוזיקה מזרחית, כדאי שתבחרו בתקליטן המתמחה בכך ושיש לו רפרטואר עשיר של שירים במזרחית המתאימים לחתונה.

מנגד, אם אתם חובבי רוק כבד, כדאי שתבחרו תקליטן לחתונה שמתחבר לז'אנר ויכול להציע הצעות מעבר לאלו שאתם תבקשו.

אם תחפשו חוות דעת על תקליטנים, תוכלו לקרוא בהן מה היו הסגנונות של המתחתנים ולבדוק את מידת ההתאמה לכם.

תקליטן לחתונה – מדבר או שותק?

עולם התקליטנים מתחלק ל-2 – אלו שמדרבנים את הקהל במילים, ואלו שנותנים למוזיקה לדבר והם עצמם שותקים.

אם יש לכם בעיה עם תקליטנים מהסוג הראשון יתכן שכדאי לכם לראות סרטונים מחתונות בהן הדי ג'יי תקלט ולעמוד על טיבו.

למדו מהניסיון של התקליטן

כאשר אתם בוחרים די ג'יי לחתונה, כדאי שתגיעו עם רשימת שירים אהובים עליכם ורשימה של שירים שאתם לא מוכנים שתופיע בחתונה.

די ג'יי שמנוסה בתחום החתונות יוכל לומר לכם מה מבין השירים הללו יש שירים שאינם מקפיצים ומשמחים מספיק, מתי לשלב את השירים הללו בתכנון המוזיקלי של הערב, ואילו הצעות נוספות אפשריות איתם.

אם אתם לא סגורים על שירי כניסה ויציאה מהחופה ועל שיר הסלואו שלכם תוכלו להתייעץ עם התקליטן בכדי לקבל רשימה של שירים שיכולים להתאים להעדפות המוזיקליות שלכם.

עלויות נוספות של די ג'יי לחתונה

לצד התשלום לתקליטן על שירותיו, יתכנו הוצאות נוספות שעליכם להכיר, שקשורות לדי ג'יי לחתונה אותו תבחרו. כך למשל, אם מקום האירוע לא מספק לכם ציוד הגברה, בררו עם הדי ג'יי האם יש לו ציוד כזה וכמה יעלה לכם להשתמש בו.

אם החופה שלכם מתקיימת בנקודה אחת, רחבת הריקודים בשניה, והשולחנות של האורחים בנקודה שלישית, בה גם יאמרו נאומים או תוצג מצגת עבורכם, חשוב שתעדכנו את הדי ג'יי בכך ותוודאו שהנקודות הללו כלולות במחיר.

אם לקחתם מסכים באירוע, ואתם מעוניינים שבזמן שהמוזיקה מתנגנת יופיעו עליהם אנימציות,  כדאי שתבררו האם התקליטן לחתונה שבחרתם הוא גם וי ג'יי, שעוסק בהצגת וידאו קליפים גם כן.

חשוב לברר האם המחיר אותו תשלמו כולל כבר את אגרת אקום, או שיהא עליכם לשלם אותה בנפרד. מדובר בנתון שמשתנה בין תקליטן אחד למשנהו ולכן חשוב לבדוק זאת.

כדאי לסגור עם התקליטן גם את הפרטים הטכניים כמו למשל מי מחליט על סיום האירוע, מי מוסמך לבקש ממנו שירים או להחליש את הווליום, האם הוא עומד בהגבלות המותרות על ידי מקום האירוע שלכם, והאם הוא יכול למצוא עבורכם רימיקסים מקפיצים לשירים שקטים ורגועיים יותר.

השקיעו זמן בשיחה עם הדי ג'יי לחתונה שלכם, ותבטיחו שהאירוע שלכם יהיה שמח ונעים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה לב האירוע. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.